The Gardener

Prisťahovalec Peter (Robert Bronzi), ktorý žije pokojným životom ako záhradník na panstve v Anglicku, sa musí spoľahnúť na svoje staré zručnosti, aby rodinu, pre ktorú pracuje, ochránil pred útočníkmi. (m.a.t.o.)

oveckaoa

Už začátek je sranda lupiči přepadnou jakýsi barák zabijou tam těhotnou (všimněte si, že dýchá asi byl problém to zakrýt, aby to nešlo vidět) a jakéhosi chlapa posuneme se dále.  4 lupiči (3 chlápci a jedna ženská) přepadnou barák kde jakémusi chlápkovi ukradnou nějaké disky akorát nepočítají s tím, že tam bude ten chlápek a jeho rodina a jejich zahradník což je bývalý voják nebo co to bylo a  tady už sranda končí jelikož je na place  zetková verze Charlese Bronsona (zkráceně ZVCHB) . Lupiči jsou takoví idioti , že jeden z nich si nevezme masku a pak tam celý film mele sračky o tom , že musí všechny zabít jelikož mu viděly do ksichtu ženská má tak 50 kilo a zmlátila by ji snad i ta uklizečka co tam dělala (kde vůbec zmizela?) a zbývající dva taky žádná hitparáda celou dobu mluví o tom, že jich nikdo nesmí poznat přesto si před nima (rukojmíma) sdělávají a dávají znovu ty masky (jaký to mělo smysl nevím) . Zvchb hned v prvním souboji dostane takovou čočku, že jsem očekával, že umře (byl by to zajímavý plot twist) v druhém souboji s tou ženskou měl taky problémy a v závěrečném souboji předvede ´´profesionální karate,,  ačkoliv měl prostřelenou nohu a několikrát mu na ni navíc hlavní záporák dupl. 40 procent ()

Wacoslav1

Když to budete brát jako komedii, tak se dobře pobavíte. Pokud to někdo bral vážně, tak pochopím všechny ty odpady. Každopádně drsňák Bronzi je tak nechtěně směšnej až mě baví. No a Gary by pořád měl na víc, ale to už bych se opakoval. Takže ve finále o fous tohle dílko za mě tu těsnou dvojku nakonec dostane.25% ()

Rominator

Banda zlodějů vedená Volkerem (Gary Daniels) se chystá na další akci. Loupež probíhá hladce, vše se zkomplikuje v momentě, kdy vzbudí zahradníka Petera (Robert Bronzi)... To byl zase skvost. Příběh a dialogy stojí za prd a jedná se tak o ztrátu divákova času, protože tohle opravdu vidět nechcete. Gary Daniels má ve filmu pouze malou roli a je lákadlem na plakátu. Tenhle majstrštyk má délku 89 minut. HODNOCENÍ 10% ()

m.a.t.o. odpad!

Gary Daniels je taký zostarnutý, že keby v titulkoch nebolo uvdené jeho meno, ani ho nespoznám. Ale dôchodcovskú kategóriu Mr. Olympia by asi ešte vyhral. Zato profesionálny neherec Robert Bronzi by nevyhral ani súťaž imitátorov Charlesa Bronsona, keďže je už nejak príliš spuchnutý. Síce opustil svojho dvorného režiséra, kameramana a strihača Reného Pereza, ale vo výsledku sa nezmenilo nič. The Gardener je podfinancovaná sračka bez scenára, ktorú mohla zachrániť aspoň akcia, ale... Gary síce dostal priestor, lenže choreografia je nulová (zopár propagačných kopov z otočky) a kamera strašne roztrasená... lenže Bronzi nepredvedie ani to minimum. Nielenže sa nevie biť, on sa nevie ani hýbať! Choregorafia bitiek musí byť prispôsobená jeho (ne)schopnostiam, navyše pri nich vyzerá strašne neprirodzene. Založiť si kariéru na tom, že sa podobá na 20 rokov mŕtveho herca evidentne nestačí. ()

JASON_X

Dobrá zpráva: Konečně s Bronzim natočil film taky někdo jiný, než jistý neumětelský mamlas Perez. Špatná zpráva: Gardener je bohužel na podobné úrovni, jako filmy od Pereze. Jestli je Gardener oproti předchozím Bronziho bijákům po filmařské stránce o malý stupínek výš, s přehledem zase ztrácí jinde - těšte se na tak neuvěřitelně dementní scénář (hlavně ono oblíbené "jednání postav") i dialogy, až budete žasnout. Nechápu, že nějací dospělí a zřejmě i svéprávní jedinci (Scott & Becky) mohou něco takového vymyslet a natočit a nechcípnout při tom hanbou. A pokud to byla parodie, nepochopil jsem ji. Tentokrát ale na celé čáře zklamal i Bronzi. Rejžové ho bohužel nechali moc "hrát" a mluvit (i takový Trejo je proti němu Pan Herec), směšně mu vyprofilovali postavu (válečný veterán, takřka zenový filosof a vegetarián) a ani choreografie pěstních zápasů není zjevně jejich silná stránka, takže nejsilnější emoce, kterou ve vás tenhle stárnoucí umaštěný Maďar vzbudí, bude nejspíš lítost, že se svou bronsonovskou fyziognomií hraje v takových podřadných tragikomických sračkách. Ano, je opravdu bolestné, poslouchat Bronziho primitivní repliky a sledovat ho při rvačkách. To s bouchačkou a téměř beze slov, jako u Pereze, mu to sedělo líp. Ale několikrát jsem se tomu absurdnímu divadlu nahlas od srdce zasmál, třeba když Bronzi negalantně bušil pěstmi do xichtu a kopal "ruskou" gangsterskou bič, takže zaokrouhlím nahoru. ()