Rebecca je morská biologička, ktorá sa snaží nadviazať vzťah so samičkou vráskavca dlhoplutvého (nahovorila Meryl Streep), než bude neskoro. (Apple TV+)

Surzajo7780

Strašne ma mrzí prístup tunajších ludí...a bohužial je to obraz toho ako sa k danej kríze stavia celý svet. Vôbec nejde o to ako je to podané, aj ked za mňa úplne super. Ide o tú predstavu, že sa to stane(skôr či neskôr). Hlavne ten mrazivý koniec kde je zoznam už vyhynutých zvierat. Pre oči naozaj nevidíte. BTW s Meryl to bola paralela ku klimatickej kríze s tým že vlády radšej nepovedia celú pravdu aby sme kludne, ako spoločnosť mohli fungovať dalej a platiť dane. ()

barteca

Ojojojojoooj, tady nám někdo servíruje klimaagendu....., ale tak neúspěšně, že mě ty meditační řeči uspaly. Nevím, jestli budu pokračovat, děj nic moc, jen nářky, stesky a demošky. ()

Lenka.Vilka

A teď už tedy příběhy jednotlivých lidí. Jsme roce 1946 s Rebeccou, která skutečně získala práci, kterou předtím chtěla. A musím říct, že to bylo docela drsný. Ale zároveň bohužel pravdivý.  Věděla jsem, že u tohohle seriálu se nevyhnu podobné větě, ale bohužel to musí padnout: Lidi, proč se na koukáte a blbě hodnotíte, když vám téma nic neříká? Pokud druhý díl nazvete "nudné plkání s velrybou", tak jste absolutně nepochopili, co je sdělení a co se tam tu skoro hodinu dělo. Netrapte sami sebe a nás, kteří to chápou, a prostě na to nekoukejte jenom kvůli obsazení. Děkuji. ()