Tak například Jack Singer, poněkud naivní a důvěřivý mladý muž prohrál při partii pokeru nejen osmdesát pět tisíc dolarů, ale protože neměl na zaplacení, přistoupil na návrh svého mafiánského protihráče, aby mu na víkend zapůjčil svou přítelkyni Betsy Nolan. Pouze na jediný víkend a aniž by mezi nimi k něčemu došlo. Pouze jako společnici. Z toho samozřejmě nekouká nic než problémy. Vítěz Tommy Korman si svou kořist odveze na Tahity, kde s ní stráví kouzelný víkend, zatímco Jack se ji po návratu snaží všemožně přesvědčit o tom, že zase tak moc bezva to nebylo. Betsy však byla okouzlena a tak je jasné, že aby na Tommyho výlet zapomněla, bude se Jack muset hodně, ale opravdu hodně snažit. (oficiálny text distribútora)

Lukoboss

Taky vám to připomínalo snímek Neslušný návrh? Tak jenom pro srovnání: oba filmy se odehrávají v Las Vegas; v obou případech se mužská polovička daného páru zadluží, až to pěkný není; u obou se objeví starší osamělý milionář, který jim chce "pomoci" (ve skutečnosti chce samozřejmě tu ženskou); v obou případech se tomu ten pár podvolí, ale postupně si to začnou vyčítat a chtějí zpátky jeden druhýho; v obou snímcích hrají herečky, který nemám rád (D. Moore a S. J. Parker); tenhle film vznikl v roce 1992, Neslušný návrh 1993. Nicolas Cage taky zrovna neexceluje, takže není důvod dávat vyšší hodnocení. P.S.: ta pokerová hra byla hodně k smíchu, protože oběma hráčům přijde straight flush, u které je pravděpodobnost této herní kombinace (podle internetových zdrojů) asi 0,84%. To byl hodně velkej nářez!!! :D ()

Sokkk_y

Dle mého hodnocení je tenhle snímek nejtypičtějším příkladem kategorie: "nepřekvapí / nezklame". Je to příjemná a nenáročná komedie s nádechem romantiky, jejíž děj nemá zbytečně složitou zápletku. Vše je protkáno jemným a trochu i ironickým humorem, který diváka pobaví, ale nedožene ho ke smíchu typu "ty máš epileptický záchvat?", za což jsem nesmírně u filmu tohoto typu rád.___ K hereckému obsazení bych měl výtku, a to Nicholase Cage. Tenhle herec není vůbec na komedie stavěný a ani se do nich nehodí. Naopak mi zde seděla má oblíbená Sarah Jessica Parker, jejíž výkon nebyl jedním z nejhorších.___ Sečteno podtrženo: Líbánky mají u mě lepší tři hvězdy (spíše 3 a půl), ale Nicholas to ztlačil na ty ***. ()

otík

Hodně prostá romantická komedie svým námětem podobná Neslušnému návrhu, jen držena na komediální rovině. Dva snoubenci odjedou do Las Vegas, kde se chtějí konečně nechat oddat, ovšem po prohře mnoha tisíc dolarů v pokeru musí snoubenka strávit víkend s na pohled příjemným, ovšem ve své podstatě velmi vypočítavým výhercem, známým hráčem a velkým boháčem. Následuje první zakoukání a naopak boj snoubence o snoubenku. Cage i Parker jsou zcela ve stínu žoviálního herectví Caana, který si zahrál něco jako mafiánce, jen hodnějšího a slušnějšího. Pobaví, ale ničím nenadchne. ()

MartinNDL

Již v okamžiku, kdy jsem si četl stručný obsah filmu, jsem věděl, že to bude průser. Zápletka je jako vyšitá pro jednu třicetiminutovou epizodu pokleslýho sitkomovýho seriálu z osmdesátých let. Ani náhodou na tom nemůžete postavit celovečerák. Ani Nicolas Cage to nemohl utáhnout, zvláště pak, když není na plátně o nic dýl než jen průměrný Caan. Natahovaná nuda, zcela neoriginální rádoby situační humor. Trapně vykonstruovaný. Jestli to teď označím za oddechovku pro volný večer v rámci velmi improvizované a protahované předehry s Vaší přítelkyní, tak je to až až. Možná Vás to přímo nenasere, možná Vás to neurazí, ale rozhodně z toho nebudete odvaření nebo snad nadšení. Nebýt vynikajícího Cage (jako vždy), tak bych byl zlejší, takhle hodnotím "jen" jako silně podprůměrný. ()

helloween93

Od filmu jsem čekal, že bude spíš komediálně laděný, ale byla to cukrárna. Námět je celý hrozně přitažený za vlasy a chování postav je dost nevěrohodné, jako aby S. J. Parker uvažovala po víkendu s Caanem o svatbě, to je hodně hloupoučké. Cage tu hrál celkem smolařského vola. Nudit se nebudete, ale vtipné to tedy není. 2* ()

• Film se natáčel v Las Vegas v Nevadě, v Culver City v Kalifornii a Kauai na Hawaii. (rafix)