Kvůli jednomu katastrofálnímu ohlasu se ruší IPO a Adam s Rebekah bojují ve WeWorku o přežití. Adam na poslední chvíli riskuje úplně vše. (Apple TV+)

castor

S tempem to nebylo úplně na palec nahoru, ani samotný děj se nestal návykovější. Přitom tu už máme finále, kterak se první veřejná nabídka akcií ruší a náš manželský pár bojuje o přežití. Adamovy vize společnost nepřijala, včetně Rady, a hodnota WeWork začala závratně klesat. Veřejný trh chce ve vedení jednoduše někoho s pevnou rukou a nikoliv rockovou hvězdu. Adam je si sám sobě nepřítelem. Zvyšování světového uvědomění a „být“ součástí velkého plánu jaksi nevydělává. Také zaměstnanci přecházejí na druhou stranu, žádají udržitelnou a „opravdovou“ firmu. Chce to krizové PR: ale proboha, tihle odborníci ničí Rebekah doma koberce i pohovku. I když mám k finále s epickým pádem docela dost výtek, nepůjdu s hodnocením níž už jen kvůli oběma hercům (a tomu, co předvádějí) a finále, které je antireklamou na „pravidla“ na koupání v Mrtvém moři, aneb pokud se vám dostane voda do očí, nepanikařte. To bylo fakt kouzelné. ()