Královské zacházení

• USA The Royal Treatment

Kadeřnice Izzy chytí příležitost za pačesy a zapojí se do příprav na svatbu okouzlujícího prince. Když to ale mezi nimi začne jiskřit, dá přednost lásce, nebo povinnosti? (Netflix)

Elio

No mně to tedy absolutně nesedlo. Hlavní hrdinka byla, alespoň z mého pohledu, nesympatická až běda, i když se film snažil stavět na jejích dobrých vlastnostech. Mena Massoud tady ovšem hrál o něco lépe než v Aladinovi, takže za to + krásné lokace si to tu 1 hvězdičku zaslouží, ale jinak to bylo kýčovité a cringy až běda. Na odpočinutí a 100 % nevnímání to ale myslím stačí. ()

Střelec17

Poslední dobou mám pocit že na Netflixu, kromě královských a princeznovských filmů nic nedávají. Na Vánoce s tím problém nemám, ale po Vánocích by se mohli trochu krotit a vymyslet něco krapet jiného. A když už na Vánoce tam dají něco podobného, mohli by začít používat skutečné země místo těch fiktivních královstvích, nebo alespoň by ty království nemuseli působit, jako malá vesnice a vymýšlet do nich trapný folklór. Trochu mě překvapuje, že i na výtky jsem se částečně u filmu bavil, ale asi bych se bez něho obešel. Pozitiva: Laura Morano. Negativa: Království které působí, jako jedna ulice se 100 obyvateli. ()

lykan9

Královské zacházení je typickou netflixovskou romanťárnou, kterých již pod jejich taktovkou vznikly desítky, možná už stovky. Skoro nikdy se nejedná o nějaký průšvih a dívat se na to dá, ale přesto, že herci jsou sympatičtí a pohádkovoromantický ráz do kinematografie patří, tak víc jak průměr dát nemohu. ()

Arsenal83

Aký idiot robí Netflixu preklad do dabingu? Keď kráľ alebo princ hovorí o "subjects", tak hovorí o svojich poddaných a nie o svojich subjektoch. Asi aj tam zamestnávajú len absolventa vysokej školy genderových štúdií, čo vie inak veľké hovno a pre spoločnosť je užitočný ako stierače na ponorke. Inak je ale film lepšie pozerať bez zvuku, lebo pár uškriekaných ženských vám môže spôsobiť trvalé poškodenie sluchu. A kto nie je fanúšikom princov z Perzie, ktorí sú vždy najsamlepší gentelmani, hoci evidentne s cieľom za peniaze dostať len ďalšiu konkubínu do postele, môže rovno vypnúť aj obraz. ()

Athree

Fenomén smyšlených království se opět vrací na scénu. Tentokrát v multikulti provedení v čele s Aladinem a hvězdou Disney Channel. Bohužel mi to přišlo jako přes kopírák různých předchůdců. Domluvený sňatek, nějaký menší záporák, podobné rodinné osudy hlavních hrdinů a samozřejmě happyend. Nejspíše další netflixovská rychlokvaška. :-) ()