Kouč Sean Payton dostal v NFL stopku, a tak začne trénovat zoufalý žákovský tým, kde hraje i jeho syn. Třeba se ti dva konečně sblíží. (Netflix)

M.i.k.e

mám rád tyhle oddechové sandlerovky a Home Team nezklamal.Je sice dopředu jasné co se bude dít a jakého konce se dočkáme,ale díky nenásilnému humoru,civilnímu Kevinu Jamesovi a příjemné atmosféře bez přepáleného dramatu sem se pobavil možná víc než sem čekal.Snad jen ten zápas plný zvracení si mohli tvůrci s klidem odpustit...65% ()

Morholt

No ano, to blití tu být nemuselo, ale po hříchu je třeba říct, že jsem tu jinou podobnou nechutnost nezaznamenal a to je u sandlerovky co říct. Příběh je takový klasický sportovní kýč a je jedno, jestli je to podle skutečné události, nebo ne. Nicméně herci jsou naprosto v pohodě, což platí především pro děti, člověk se zasměje a necítí se u toho blbě a konečně z toho čiší taková letní pohoda, takže při závěrečných titulcích máte na tváři takovej ten debilní spokojenej výraz. A to se počítá. 70% ()

Lucasion

Další Sandlerovka bez Sandlera. Tentokrát dokonce méně jako komedie, více jako citlivý sportovní film. Jistě, nevyhne se to typickému podpisu a nechybí několik stejných herců. Nebýt však postavy Roba Schneidera, možná bych i zapomněl, že to je od stejné produkce. A jasně, NFL si moc fanoušků v Česku nenajde, přesto to velmi dobře sleduje příběh kouče, kterého sláva předchází a který je suspendován. Pokusí se nalézt cestu jak k oblíbenému sportu, tak i k milovanému synovi. Kevin James je výborný a skvěle mu k tomu sekunduje Taylor Lautner. To bych nikdy nečekal, že řeknu. Místy vtipný a ve výsledku opravdu povedený film z produkce Netflix. Ale jak už bylo řečeno pode mnou/nade mnou, prostě mnohými přede mnou. Film prostě brutálně a naprosto zbytečně sráží scéna se zvracením. Tenhle americký styl humoru já prostě nikdy nepochopím. (50 %) ()

ondraondra

Kevina Jamese mám celkem rád, ale ani ten nedokázal utáhnout tenhle nevýrazný a zbytečný film. Podle všeho by to měla být komedie, ale že bych se přistihnul, jak se směju, to říct nemůžu. Od děje taky nic převratného nečekejte. Je to klasický příběh o lůzrech, kterým se nějakým zázrakem povede dostat až na vrchol. Neříkám, že je to sračka a vlastně mě ten film vůbec neuráží, ale je tak trochu k ničemu. Rozhodně vám po tomhle filmu nebude tak špatně, jako po energetických tyčinkách Roba Schneidera, ale pokud máte chuť na nějakou hloupou komedii z produkce Adama Sandlera, tak si raději pusťte Hubieho Halloween nebo The Wrong Missy. 4/10. ()

ER

Adam Sandler Team v této komedii používá všechny známé fígle sportovních filmů a převádí je do dětského prostředí amerického fotbalu. A to vcelku zdařile, dokonce se zataženou brzdou trapného humoru (jen jedna zvracející scéna?), pár kousků s Robem Schneiderem  nevadí, stejně všechny a všechno válcuje Kevin James a tentokrát oprávněně. Jeho podání trenéra jde ruku v ruce s dětskými výkony a cesta za životním snem, rozsvícenou tabulí (ano, správně, jde o tabuli, která se vypne za stavu 40/něco). Na závěr se pak dočkáme ještě překvapivější moudrosti, která fakt pohladí. To bych nečekal, ale průprava v rámci filmu Trestná lavice zřejmě pomohla. Proto dávám 60%, byť pár námětů na zlepšení bych měl. ()

• Natáčelo se od 10. května do 6. června 2021 v New Orleans (Louisiana, USA) a Los Angeles (Kalifornie, USA). (BMW12)
  • Roli uklízeče Lionela hraje trenér New Orleans Saints Sean Payton. (p.a.douch)