Kouč Sean Payton dostal v NFL stopku, a tak začne trénovat zoufalý žákovský tým, kde hraje i jeho syn. Třeba se ti dva konečně sblíží. (Netflix)

filipvrbik

Nejdřív se zdá, že to bude další film o fotbale a další sandlerovina (i když ty mám celkem rád). Ale nakonec tím, že je to inspirováno skutečným příběhem je to přece jen jiné a lepší. Docela mi to připomnělo mě i když já nemám stopku :-) No a konec byl fajn, ono totiž když se úspěch získá s rodinou, chutná dvojnásob...90% ()

ArsenalEagle

Milý sportovní rodinný film, který sice neoslní, ale ani neurazí. Americký fotbal sice nepatří k mým koníčkům, jedno se mu ale zapřít nedá - zfilmování z prostředí hřiště počmáraného yardovými čarami má něco do sebe. Příběh je fajn, děcka jsou fajn, Kevin James je taky fajn. Humoru je málo, ale vzhledem k tomu, že jde primárně o rodinnou podívanou s krátkou stopáží, tak se to dá v klidu skousnout. ()

Morholt

No ano, to blití tu být nemuselo, ale po hříchu je třeba říct, že jsem tu jinou podobnou nechutnost nezaznamenal a to je u sandlerovky co říct. Příběh je takový klasický sportovní kýč a je jedno, jestli je to podle skutečné události, nebo ne. Nicméně herci jsou naprosto v pohodě, což platí především pro děti, člověk se zasměje a necítí se u toho blbě a konečně z toho čiší taková letní pohoda, takže při závěrečných titulcích máte na tváři takovej ten debilní spokojenej výraz. A to se počítá. 70% ()

Lucasion

Další Sandlerovka bez Sandlera. Tentokrát dokonce méně jako komedie, více jako citlivý sportovní film. Jistě, nevyhne se to typickému podpisu a nechybí několik stejných herců. Nebýt však postavy Roba Schneidera, možná bych i zapomněl, že to je od stejné produkce. A jasně, NFL si moc fanoušků v Česku nenajde, přesto to velmi dobře sleduje příběh kouče, kterého sláva předchází a který je suspendován. Pokusí se nalézt cestu jak k oblíbenému sportu, tak i k milovanému synovi. Kevin James je výborný a skvěle mu k tomu sekunduje Taylor Lautner. To bych nikdy nečekal, že řeknu. Místy vtipný a ve výsledku opravdu povedený film z produkce Netflix. Ale jak už bylo řečeno pode mnou/nade mnou, prostě mnohými přede mnou. Film prostě brutálně a naprosto zbytečně sráží scéna se zvracením. Tenhle americký styl humoru já prostě nikdy nepochopím. (50 %) ()

lykan9

Klasická komedie od Sandlerovi party, která se bohužel nevyhnula fekálnímu humoru (zvracení). Jinak se však jedná o umírněnější pocit, což je v případě těchto komedií dobře. U scény se zaseklými řasami jsem se dokonce řáchal, až jsem se za břicho popadal. Jinak dalším plusem této komedie je mé oblíbené sportovní prostředí. Za mě se tedy jedná o slušnou komedii, která se dá nejen přežít, ale i pobaví. ()

• Natáčelo se od 10. května do 6. června 2021 v New Orleans (Louisiana, USA) a Los Angeles (Kalifornie, USA). (BMW12)
  • Roli uklízeče Lionela hraje trenér New Orleans Saints Sean Payton. (p.a.douch)