Vianočný expres

(TV film)
  • Kanada The Holiday Train (viac)

Workoholická dizajnérka Danielle Prescottová (Cindy Busbyová) sa na sviatky vracia do rodného mestečka Holly Pines so svojím malým synom Paulom (Callum Shoniker) s nádejou, že mu predstaví niektoré obľúbené sviatočné tradície, najmä mestský vlak North Pole Express. Po návrate domov zistí, že North Pole Express bol odstavený na vedľajšiu koľaj. Danielle je odhodlaná pomôcť a znovu sa spojí so svojím bývalým spolužiakom zo strednej školy Kevinom Vaughnom (Chad Michael Murray), ktorý je nadšeným obdivovateľom a tvorcom modelov vlakov. Danielle a Kevin sa spoločne pokúsia o vianočný zázrak, ktorý by sprevádzkoval starý Vianočný expres. Nasledujúce udalosti Danielle poskytnú niekoľko dôvodov, aby zvážila, či v mestečku Holly Pines nezostane natrvalo. Bude jedným z tých romantických dôvodov rodiaci sa vzťah ku Kevinovi? (TV JOJ)

silentname

"Toying With The Holidays" má celkom pekný koniec a to je asi tak maximum, čo môžem nejako výrazne vyzdvihnúť. V celkovom meradle je to pozerateľné a výsledne okey, ale film v ničom nevyniká. Ani v postavách, ani svojej atmosfére ani ničom. Videli sme to miliónkrát a ešte aj miliónkrát uvidíme. Herci sú fajn, lokomívy sú pekné a nie je to úplná strata času, ale aj tak... videl som to tento rok už toľkokrát, že je to len nuda. Koniec príbehu. Hodnotenie: C+ ()