Stud stranou

• USA Brazen

Autorka záhadných příběhů Grace Millerová má na motivy vražd nos. Smrt svojí sestry ale dokáže objasnit, jenom když předvede úplně všechno, co v ní je. (Netflix)

chrispe

Kriste bože ježíši! Už když jsem viděla trailer a Allysu Milano, tak jsem byla přesvědčená, že to bude nějaká záhada a mysterie z Hallmarku. Ale přece to byl Netflix, tak jsem tomu dala šanci. A lituji? Hrozně! Dala jsem půl hodiny debilních dialogů, podivných motivací a chování a hlavně nesympatické hlavní hrdinky v děsivě průhledné halence a pak už jela na zrychlení, abych věděla, jak to dopadne. Neztrácejte s tím čas jako já. Leda byste si ujížděli na céčkových krimi z Hallmarku. ()

MT_Y

AAA Phoebe (Alysa Milano) po delší době na scéně, většina filmu ve kterých hraje jsou průměr. Já se zde budu rozcházet s jinými názory, mě tenhle typ filmu na večer, jen tak nepřijde marný. Jasně vrah je jasný, mě Teda i důvod byl poměrně jasný, ale budiž, ale jako taková oddychovka Why Not? Jediný co mi vadil byl Alysy dabing, prostě jsem zvyklej její oba dabingy z čaroděje a tohle k ní nepasovalo :D celkové mě to přijde jako prostě dobrý odpočinkový film. 7/10 ()

rublik05

Mně osobně to nepřišlo jako taková katastrofa, jak to zde popisují někteří kolegové. Souhlasím s tím, že je to celé nesmírně jednoduché až přihlouplé, herci jsou neuvěřitelně ploší a nevýrazní, snímek svým zpracováním připomíná spíše takové ty klasické televizní kriminálky nevalné úrovně, absolutně bez napětí či nějaké hmatatelné atmosféry. Na obhajobu musím přiznat, že snímek docela rychle uteče, zápletka je sice naivní jak prase, vzhledem k žánru a televiznímu zpracování je však vcelku dostačující, vizuálně to není žádná hrůza, kvalita natočení taktéž není vůbec špatná. Podruhé už to vidět nepotřebuji, nicméně už jsem viděl mnohem horší kriminálky. 3/10. ()

MM_Ramone

Takže všetok "Stud stranou" a povedzme si to na rovinu. Snímok "Brazen"je produktom americkej neoliberálnej žumpy Netflix. Bol motivovaný literárnou predlohou, ktorú zosmolila béčková spisovateľka Nora Robertsová a vznikol pod režisérskou taktovkou mužatky Moniky Mitchellovej. Hlavnú postavu predstavuje sebavedomá spisovateľka, ktorá sa pokúša odhaliť vraha jej sestry. Šéfkou polície je tiež rázna baba. Mužské úlohy sú tu v podstate bezvýznamné, ženské to všetko zvládnu samé, bez toho, aby im do toho kecal nejaký macho kokot. Veď to by bol predsa úplny prežitok, skoro fašizmus. V degenerovanej Netflix propagande má feminy power zelenú. To je pre nich tá správna cesta. Odhliadnuc od toho, že scenáristicky je to absolútna sračka, že je to filmársky brak, tak ešte k tomu všetkému je to aj jeden nechutný feministický nonsens. * ()

vitekpe

Jakoby se ceskoslovenska televize brno pustila do detektivky podle spatneho scenare... Dalsi zklamani od N. Dve hvezdy davam jen za predstavitelku ustredni hrdinky (Alyssa Milano), ktera, ac padesatileta, mi prisla docela sexy. A druhou za Malachiho Weira, ktery tam jediny pusobil jako normalni bytost. A vypadal vtipne. ()