Hacienda de la Sierra ukrytá v Grand Canyon je Emminým (Haylie Duffová) obľúbeným miestom na trávenie dovolenky. Jej priateľ Liam (Aaron O'Connell) to vie a tajne ju plánuje požiadať o ruku práve tam, v prítomnosti oboch rodín. Žiadne sviatočné stretnutie sa však nezaobíde bez konfliktu a čoskoro sa rodiny pohádajú. Stres si nakoniec vyberie daň na Emme a Liamovi, ktorí začnú pochybovať o ich vzájomnom vzťahu a spoločnej budúcnosti. Je však niekoľko dní pred Vianocami a všetkých zasiahne ich čaro. Obe rodiny si uvedomia, že sa budú musieť uzmieriť a spolupracovať, aby Emmu a Liama opäť spojili. (TV JOJ)

silentname

"Blending Christmas" sa stalo jedným z pár tohtoročných TV filmov, ktoré ma celkom aj prekvapili. Nemáme film o budovaní romance. Tá už vybudovaná je. Film je viac rodinnou komédiou, kde sa Liam snaží požiadať Emmu o ruku a súčasne jej priniesť aj najkrajšie Vianoce v jej obľúbenom rezorte. A aby to pôsobilo ako za starých čias, rozhodne sa pozvať aj celú jej rodinu. A svoju. Aby to malo tú správnu atmosféru. Musím uznať, že som to nečakal, ale film ma celkom príjemne bavil. Malo to síce nejaké tie vianočné klišé, no súčasne som mal pocit, že to má dobré srdce. Okrem toho to v sebe má aj prvky nadprirodzena a hoci mi prídu trošku pritiahnuté za vlasy, mali tiež svoje čaro. Nečakal som veľa, no film ma príjemne prekvapil. A väčšinou fungoval celkom dobre. Takže neľutujem zhliadnutie. Hodnotenie: B ()