castor

„Ty máš jenom to štěstí, že mi můžeš sloužit!“ Hledání dalších (toho času) psychicky zraněných a následně odháčkovaných dívek nakonec nebude až tak složité. Impulzivní Alice Anny Fialové sice prožívá těžké období, přesto její postava působí docela silně. A hlavně Fialová ji hraje velmi dobře, míchá zoufalství, stud i vztek. Právě o ni i další dobře zvolené herečky se tahle série opírá, celé to solidně režíruje v televizi osvědčený Biser Arichtev, který epizody udržuje v celkem svižném tempu, poškozené neodsuzuje. Zatímco dřív se asi dočkaly posměchu svého okolí z naivity, dnes vnímáme poměrně početnou část veřejnosti, která docela snadno (u)věří konspiračním webům či dezinformacím (nejen) na sociálních sítích. Proto je fajn, že tvůrci vyprávějí v souvislostech, i když platí, že mohli a měli víc přitlačit na pilu. ()

fabecc1222

Třetí díl už je spíš rekapitulační, než, že by přinesl nějaké velké zvraty či rozuzlení. Víceméně nakonec všechno dopadne tak, jak se dá čekat, ale je škoda, že nedojde k nějaké větší konfrontaci s Guru a jeho poskoky. Každopádně ukázka samotné scény odháčkování opravdu hovoří za vše, a tady už nemůžou být žádné pochyby o tom, jestli si za to ty ženské mohly samy. ()

fafejt001

Čekal jsem  nějak  zamotanější  závěr .   Nemělo  to  ten  správný   náboj  . Doktorka  převezla  obrazy , rychlý  soud  a  žádný  záběr  o  útěchu  těch  dvou  , tedy  Járy  a  kolegyně . Stivínová  taková  civilní . Asi  záměr  . Ovšem  ta  scéna  s  tím  dýcháním  a  ,,zásunem " -   teda  sííííla .  To  bylo  hodně  věrohodné . Až  mi  bylo  nějak  nevolno . Za  celou  minisérii   * * *a půl . ()