Emma (Jenny Slateová) tomu nemôže uveriť - jej partner Noah (Scott Eastwood) jej pri večeri z ničoho nič oznámi, že sa s ňou chce rozísť. Po tom, čo sa v práci nervovo zrúti, spoznáva skľúčeného Petra (Charlie Day), ktorého priateľka Anne (Gina Rodriguezová) tiež opustila. Z ich spoločného trápenia rýchlo vzíde priateľstvo, ktoré následne vyústi do odvážneho plánu - obaja sa chcú podvodom votrieť do života svojich bývalých partnerov, aby im zničili ich nové vzťahy. A tak Emma flirtuje s Anniným novým milujúcim priateľom, ktorý zbožňuje divadlo, a snaží sa ho zviesť. Peter sa medzitým spriatelí s Noahom a snaží sa zmariť mu nový románik s pôvabnou majiteľkou kaviarne. Vzhľadom na nepriaznivé okolnosti nie je prekvapujúce, že tento zákerný plán dvoch kedysi zamilovaných a dnes znovu slobodných ľudí akosi nevychádza podľa pôvodných predstáv, a všetko sa čoraz väčšmi zamotá. A ako sa nakoniec tento experiment skončí? (TV JOJ)

sedm.1

I Want You Back je příjemná romantická podívaná, kde by se tedy sice ještě o dalším žánrovém zařazení, komedie, dalo hodně polemizovat, ale ok, odlehčenost zde rozhodně převažuje nad dramatičností, takže dobrá, nicméně prim zde skutečně hraje ta romantická linie a v tomto ohledu je to fajnová záležitost, která sice rozhodně neoslní originalitou, či nápaditostí, a to jak co se zápletky, tak postav týče, ale co na tom, když to celé i tak působí svěžím a zábavným dojmem, pak podle mě prostě není ani potřeba žádných zásadních scenáristických zázraků a dokáže mě takovýto film upřímně oslovit, a to i když je předvídatelný ve všech směrech, jak jen předvídatelný může vůbec být. Film každopádně plyne svižným tempem, za velmi důležité pak považuji i fakt, že veškeré postavy tu na mě působily sympatickým dojmem, což se mi u těchto typů filmu stává opravdu jen zřídka kdy, a navíc jsem konkrétně zde měl v tomto směru i obavy o to větší, že jak Jenny Slate, tak hlavně Charlie Day mi jako herci vůbec nesedí, tady se ale oba překonali a i oni působí příjemně a sympaticky, nicméně králem tu je pro mě ale jako vždy mega charismatický kocour Scott Eastwood, kvůli kterému jsem této podívané dal vůbec šanci a samozřejmě mě nezklamal, je to borec a je mi jen moc líto, že netočí mnohem, mnohem víc. Od začátku jasný konec jsem si pak též užil, takže co si zkrátka budeme namlouvat, o žádné nezapomenutelné veledílo se samozřejmě sice nejedná, ale jako nenáročná podívaná, která v rámci žánru funguje na maximum, si zaslouží určitě pozornost a slova chvály. ()

Eliott

Zdařilý námět, jenž svým provedením natolik připomíná slavné Šéfy Na Zabití. O to vtipnější, že jedna z klíčových postav je opět v popředí i zde. Tady však jde spíše o romantiku, než komedii. A ano, je to předvídatelné, ale to neznamená, že to není dobré. Nakonec to bylo nejen vtipné a milé, ale místy dokonce až dojemné. Navíc, nelze neocenit transformaci Jenny Slate, která z počátku působí spíše jako přihlouplá puťka, nicméně v průběhu filmu vyroste až do výše, kde ji nelze nemilovat. Váhám mezi třemi a čtyřmi hvězdami, ale je to tak na pomezí. Nicméně scény s nezletilými děvčaty a pokus o trojku mi napovídají jasně. 70% ()

Marcos22

Jason Orley dokázal natočit jednu z nejlepších porozchodových romantických dramedy, která si v ničem nezavdá s takovými kousky, jakými jsou Rozchod!, 500 dní se Summer či Svatba mého nejlepšího přítele. Tou největší měrou se na kvalitě snímku podílí scénáristická dvojice Isaac AptakerElizabeth Berger, která má za sebou nejen výborný film Já, Simon, ale též řadu epizod silně emotivního seriálu This Is Us. Vedle vynikajícího originálního scénáře, který vyvolá v divácích zamyšlení nad tím, zda je jejich současný partner dostatečně podporuje v dosažení jejich vlastních snů či si šlapou po štěstí pouze z toho důvodu, že se jim jen nechce dál hledat nikoho lepšího, tkví síla snímku též ve výborném castingu. Scott Eastwood, Charlie Day, Jenny Slate i Gina Rodriguez byly pro své role tou správnou volbou a dodávají filmu dostatečnou nálož chemie i osobního charisma. Ačkoli se snímek Chci tě zpátky po kvalitativní umělecké stránce nevyrovná triu Manželská historie, La La Land, Věčný svit neposkvrněné mysli, svým obrovským srdcem a příjemným feelingem při jeho sledování je v mnohém předčí. Velké doporučení všem, kteří aktuálně hledají svou pravou lásku či zažívají komplikované porozchodové období. Velmi silná čtyřhvězda! 👍 (15.02.2022) ()

Heywood

Začalo to nudně, střední část byla skvělá a některé hlášky byly na smích na spadnutí z postele. Lokace milé, herci zvládli komedii, aby zůstala komedií a nikoliv slátaninou pouček á la Vin Diesel, Jenny Slate vykuchala z ošklivé kočky šklíby úžasnou ženskou a zase se ukázalo, že to napoprvé nemusí hned jiskřit, ale diamant se také brousí, aby zářil. Zvládl jsem i G. Rodriguez, kterou opravdu nemusím a i tu kulturně-politickou šarád vzájemných ras. Soundtrack byl do počtu, závěrečná lodička připomínka kdysi noblesního Jihu. 70% ()

Arsenal83

Romantická komédia, ktorá sa vydarila a niektoré scénky najmä s Charlie Dayom sú fakt komické. Bol tu síce silne kladený dôraz na multi-kulti, kde všetky páry sú zmiešané a máme tu zastúpené v podstate všetko: mulatka, belosi, šikmookí, Židia, Hispánci, no proste vytiahli všetko možné a úmyselne to zmiešali tak, aby náhodou v páre neboli dvaja z rovnakého súdka. Napriek tomu však obsahovo sa film celkom vydaril, v rámci žánru hodnotím vyššie. ()

• Natáčanie filmu prebiehalo v americkom štáte Georgia. (MikaelSVK)