Zaklínač 2 - O pivu a krvi

(amatérsky film)
všetky plagáty

Luicy

Člověk by si řekl, že to bude pořádnej trash, ale ve výsledku byla tahle parodie milionkrát lepší, než seriálová Netflix adaptace. Oproti minulému dílu je vidět velký posun k lepšímu - kamera, střih, prostory, kostýmy, "herecké" výkony (hlavně Páťa mě baví ze všech nejvíc). Kluci do toho vrazili víc financí, dost si s tím pohráli a je vidět, že je to hrozně baví. Já si toho velmi cením, protože to určitě zabralo spoustu času a úsilí. Za mě super a doufám, že se v brzké době dočkáme pokračování! ()

HanzoBureshi

Jediná banda v Česku, která vytváří opravdovou kvalitu. Tohle nemůže nikdy zaklínač od netflixu překonat. Ten Jarda je taky pořádný řízek, prostě borec a parádní výkon, lepšího upíra jsem neviděl. Parádní výkony, hudba, střih, kamera… má to prostě vše. Pavlisi a Petře, rozhodně pokračujte, protože tohle nemá fakt chybu!!! ()

salamko

Upřímně, to překonává vše na zaklínačovi od Netflix. Chápu, nemůžeme to srovnávat, přesto je tam ta duše fanouška a né jen bezduchá vidina peněz, teda až na ten ggbooster:D .    5/5 ()

burg

Jo, chápu - kluci jsou fanoušci a tak si prostě hráli. A že Češi dokážou zparodovat všechno, o tom žádná. Ale tohle znovu fakt ne. ()