Katakimiku

Komu BL tématika nic neříká, tohle pravděpodobně nijak zásadně jeho názor nezmění, ale já jsem někdo koho to baví, jen mě spíš doteď často zklamávala taková anime. Tohle mě naopak mile překvapilo, už třeba jen tím, jak je tu minimalizovaný počet klišé, nebo že je to konečně BL, u kterého se mi upřímně líbí styl kresby. Navíc to umí být roztomilé ale i vážné a podat docela reálně pocity postav. Co se taky opravdu povedlo je hlavní hrdina, který je "fudanshi", tedy fanoušek BL věcí a v jeho zálibě se sním určitě ztotožní velká část diváků, hlavně když z něj každý díl padají slova jako "seme", "uke", "moe" a tak podobně a seriál z toho často čerpá humor (takže kdo se v těchhle pojmech vyzná, bude to pro něj rozhodně velká přidaná hodnota). Na druhou stranu se mi líbí, jak seriál Miyanovi postupně rozbíjí jeho představy o vztazích, co má z mang a nahrazuje je reálně působícími momenty. Takže mě se to moc líbilo, snad jenom druhá půlka měla občas až moc pomalé tempo, ale konec pak stál za to :)  8/10 ()

Marek.Jancar

Vizuálně velmi povedené boys love anime, které podle mě neurazí ani většinovou populaci. Přátelstký vztah dvou hlavních hrdinů postupně přerůstá v něco víc a je dalo by se říct převrácený naruby - postavy nejsou předvídatelné a na stereotypy se zde moc nehraje. ANime je rovněž plné humoru a dělá si legraci z kluků, kteří jsou tak zvaně "pod pantoflem". Dojde také na menší crossdressing. Pohlasí na duši, nečekejte ovšem žádnou větší hloubku. ()

Petra321

Pred nedávnom som čítala mangu a už vtedy mi bolo jasné, že sa skôr alebo neskôr pustím aj do anime. Chcela som počkať trochu dlhšie, aby som zabudla na scény z mangy, ale pred pár dňami na mňa vyskočil jeden edit, po ktorom som nedokázala odolať. Sasaki a Miyano predstavujú roztomilý pár, ktorých cesta k láske vedie cez krásnu slow burn romantiku. Páčilo sa mi ako sa Sasaki ničoho nebál, pokiaľ išlo o jeho city k Miyanovi. Nie som si istá, v ktorom období sa príbeh odohráva, ale keďže hlavnú postavy ešte nemajú smartfóny a nepoznajú sociálne siete, predpokladám, že ide o koniec dvadsiateho alebo začiatok dvadsiateho prvého storočia, čo robí príbeh ešte krajším. Ako som už povedala, Sasaki sa nebojí názorov okolia, čo sa rozhodne nedá povedať o Miyanovi. Už pri čítaní mangy ma prekvapilo, že to nebolo naopak, no takto sa mi dej páči ešte viac. Sasaki a Miyano sú ako dva protiklady, ktoré sa navzájom krásne dopĺňajú. ()