Úspěšný rockový hudebník Norman se zamiluje do neznámé zpěvačky Esther a podaří se mu z ní udělat hvězdu. Zatímco ona stoupá po stupíncích umělecké kariéry stále výš a výš, jeho šťastná hvězda pomalu, ale jistě zapadá. Film vypovídá o tvrdosti showbyznysu a zazní v něm několik skvělých písniček Krise Kristoffersona a Barbry Streisandové... (oficiálny text distribútora)

Paity

Nehodluji příliš filmům z "uměleckého" zákulisí a už vůbec nejsem nějakým nadšeným fanouškem Barbry Streisand. ()

Primavera

Nebavilo ma to. Vlastne som pri tom zaspala. Jediné, čo mi zdvihlo viečka, bol spev B.Streisand. Pre mňa podstatne lepšia než teatrálna afektovaná Gaga pri remaku tohto filmu. Ale zas... O speve je koncert. Film by mal byť o inom a tuná, bohužiaľ... ()

Likan7

I když jsem se zařekl, že to nebudu porovnávat s Copperovou verzí, tak jsem se tomu neubránil. A ve všech ohledech právě ta nová verze vyhrává. Kristofferson není špatný, jako jediný zvládá svou roli rockenrolového boha a pak trosky s přehledem. Bohužel totéž se nedá říct o Barbře, která byla snad nejvíce asexuální herečkou tehdejší doby. Herecky nesympatická pěvecky možná fajn, ale tohle zase degraduje kamera, která musela snad i na tehdejší dobu vypadat strašně staticky. Bradley a Gaga jsou prostě ve všech směrech lepší, ale i scenáristicky mi tohle nepřišlo jako bůh ví co. Závěrečný twist není tak šokující jak by mohl být a v momentě, kdy Barbra Krisovi odpustí během 10 minut nevěru, je vyložený facepalm, který jednoduše nedokázala herecky prodat, abych mu uvěřil. ()

Tamdydam

Tenkrát vznikala opravdu dobrá huba, dnes se točí opravdu dobré filmy o těch, co jí tvořili. Tenhle film mě opravdu nezaujal. Přestože rockerské zákulisí vykreslil možná věrohodně a herci se také předvedli..., ale prostě tomu něco chybělo. A bylo toho dost. Kdyby mi někdo nakukal, že se jedná o životopisný film nějakého slavného rockera, možná by to trochu pomohlo... ()

Rodin

Nevím tedy, kdy Krise napadlo, že je herec, ale pokud je to vůbec možné, byl ještě podstatně slabší, než Barbra. Ta se dokáže v muzikálově laděných filmech vylhat ze své herecké nemohoucnosti alespoň svým hlasovým rozsahem a barvou hlasu, což Krisovi rozhodně nehrozí. Film byl utahaný a nudný, předimenzovaná stopáž mu rozhodně neprospěla. Ovšem věřím, že své zastánce si tenhle kousek najde. Za sebe tak 45%. ()

SharpChick

Zpracování doplácí na příliš dlouhou stopáž a Barbru s příšerným účesem.. Na druhou stranu se podařilo vytvořit chemii mezi hlavními protagonisty a to nejlepší na filmu je pro mě zobrazení rockerského života - Kris Kristofferson mě opravdu bavil.. ()

Uesbe

toto je druhý remake?! no, teda, zahrané to bolo dobre a dobre sa pri tom krájajú zemiaky.......streisand spieva nádherne, aj divné pesničky, to sa jej musí nechať ()

Amonasr

Hodně banální příběh, navíc dost nudně natočený, k postavám jsem si nedokázal vytvořit žádný hlubší vztah. Očekával jsem alespoň nějaké hudební lahůdky, ale ani těch jsem se moc nedočkal. I přes hvězdné obsazení se zrodil vcelku zbytečný film. Ještě že mám svůj archiv hodnocení zde, takže se na tento film už naštěstí nikdy znovu nepodívám a ušetřené 2 hodiny budu moci strávit něčím lepším nebo příjemnějším. ()

Luciee113

Pěkný film, smutný příběh, velká láska.... Film byl na můj vkus moc dlouhý, ale co musím pochválit je ta procítěnost a láska, která bourá obrazovku a dostává se pod mou kůži jako velká lavina. Výborně to zahráli a věřila jsem jim naprosto všechno! ()

ostravak30

Tohle je teprve můj druhý film s Barbraou Streisand. A musím říct, že mě hned oslnila. Netvrdím, že je to nejlepší herečka na světě, ale zpěvačka je famózní. Film navíc provází její písně a na těch jsem si teda pošmákl. Je to dlouhý snímek, ale zase zhruba představuje, jakým životem někteří rockeři žijí a že jich v historii nezemřelo předčasně málo. Snímek se pohybuje v řadě rovin. Jak v té hudební, pak v dějové o jedné vyhasínající hvězdě, pak o té vycházející a nakonec tu máme romantiku. Vše vypadá tak živě, odehrává se tak samozřejmě. Jedinou malou černou tečku bych udělil za tu stopáž, ta je přeci jen lehce přetažená. Většinu omáčky vyplňuje na druhé straně právě hudba a koncerty samotné. Ale B. S. mě totálně okouzlila. ()

blondboss

Táto verzia notoricky známeho príbehu je síce menej známa, ale paradoxne mne sa páčila o dosť viac ako tie predošlé. Samozrejme ale na tú najnovšiu to nemá. Každopádne Kristofferson a Barbra Streisand celkom slušne ladili, aj keď Barbra mi do hlavnej role veľmi nesedela. Bolo to ale natočené umne, s citom, prenesené do rockového štýlu a trošku menej muzikálové, čo ja kvitujem. Odporúčam pozrieť. 75 % ()

hrumsrt

Jako obrovský fanoušek filmu z roku 2018 jsem malinko tušil, že přijde pár kyselých úšklebků. Mně se ten koncept opravdu moc líbí, tedy že se pozvedne nadějná zpěvačka se zajímovou barvou hlasu a vytáhne se nějakou hvězdou až na vrchol, s tím že spolu si to nese řadu strastí. Jenže tady se tomu děje úplně napůl a to téměř ve všem. Nedá se porovnávat s nejnovější verzí, to je úplně jiný level ve všech ohledech, nicméně cením odvahu Barbry Streisand se obout do Stefani a celého ASIB, jen teda zpomněla s kým mluví a taky že vlastně i její snímek je v podstatě remake.. Hlavní dvojice je příšerná vzhledem k chemii, kterou mezi sebou (ne)mají, jelikož Kris Kristofferson odvádí solidně divnej výkon. Borec zpívat moc neumí, pohybuje se jak opilej medvěd, no teda vážně nic moc. Úplně tam chybí si užít ten jejich vztah, celý je to divně rychlý a kromě úsměvného špičkování nemají nic. Takže mě ani nějak neštvě jak odporně se k ní Johnny chová, neprodalo se to. Kdo tohle psal soustředil se na úplně opačný věci. Láska a ten drive se musí prodávat vzájemnými pohledy a soustředit se na to prodat jejich lásku divákovi, aby z ní těžil po celý film, aby jim pak věřil v závěru ty emoce. Přesně tohle se tady úplně odbylo! Co se týká hudební stránky, no tak jako co budu říkat, je poznat, že to nepsala zpěvačka a textařka světového formátu, ač se mi líbí jak Barbra zpívá, tak zkrátka ani jeden ten song není nějak silný. Nepochopím jak v závěru filmu může chybět ten emotivní love song s pohledem do kamery, úplně jinak by to vyznělo! Několikrát to citelně ztrácí dech a teda taková stopáž je na tak banálně zpracovaný příběh solidní přestřel. Ale několikrát tam jsou nuance s novým zpracováním, zkrátka Bradley to někdy vidět musel! O to větší respekt za to co předvedl. Je to fajn film, ale zkrátka na tu moji ASIB se absolutně nechytá. 55% ()

Misterioso

Největší výhodou tohohle filmu je to, že představitelé hlavních rolí jsou oba dobří herci a ještě lepší zpěváci. Navíc to mezi nimi jiskří tak, jako se to málokdy ve filmech povede. Písničky z úst obou zpěváků/herců jsou výborné (nezapomenutelná je asi oscarová Evergreen), takže plně vynahrazují o něco skromnější, nijak světobornou, dějovou stránku filmu, která se nevyhne některým klišé, ale shrnu-li to, tak film jako takový je rozhodně fajn podívanou (tedy hlavně pro obdivovatele Barbry :)), a na konci možná s Barbrou (Esther) i soucítíte... EDIT Srdcovka. Guilty pleasure? Možná. Ale tenhle film své výše zmíněné kvality rozhodně má. Barbra, písničky, Kris, doba, emoce... 5* ()