Vraždy v Midsomeri

• Česko Vraždy v Midsomeru (viac)
TV spot
Krimi / Dráma / Mysteriózny
Veľká Británia, (1997–2023), 217 h (Minutáž: 88–120 min)

Predloha:

Caroline Graham (kniha)

John Nettles, Jason Hughes, Daniel Casey, Jane Wymark, Rowena Cooper, Phyllida Law, Nick Moran, Emily Mortimer, Laura Howard, Julian Glover, Trudie Styler (viac)

Recenzie používateľa kolemjdouc k tomuto seriálu (6)

Vraždy v Midsomeri (1997)

několik měsíců jsem se vždy těšila každou sobotu a neděli na své oblíbence ale už mi připadá že i herci jsou z toho seriálu unaveni."Starý" Barnaby měl svoje kouzlo,"mladý" Barnaby to má trochu těžší jsa nucen řešit svoji těhotnou partnerku a tvrdohlavého Sykese, ale jinak u mě dobrý -....../// zatím poslední série = za mě :seriál ztratil takovou tu anglickou patinu.Věřím že je to tím,že zkrátka "starý" Barnaby byl jiný ,noblesní, stará škola a víc se asi věnuje divadlu tam se víc klade důraz na pohyb výraz.ten je u mě vždy směrem od herců , důležitý. ()

Season 20 (2018) (S20)

Poslední série.Zatím?Seriál který vděčně pořád dokola vysílají tv.Zaplní vysílací čas a má stále své diváky. ()

Efekt motýlích krídiel (2018) (S20E02)

příšerný díl... od anglické klasiky na hony vzdálený.Realita? ()

Bod rovnováhy (2019) (S21E01) odpad!

Odchodem Neila Dudgeona nar 1943 a příchodem Johna Nettlese nar 1961 ztratil seriál na hodnotě.Dudgeonova "staroanglická" noblesa je nenahraditelná.A poslední XXI série kde jsou namíchaní herci z různých končin světa(neodhadnu odkud) tomu ubrali na zajímavosti.Nettles už působí velmi unaveně a mladý Hendrix otráveně.Ale smlouvy jsou smlouvy.Svěže působí pouze nejnovější typy Volva...Asi sponzor??? ()

Vlčí lovec z Little Worthy (2021) (S22E01)

možná jsem měla velké očekávání něčeho co bude aspoň na takové úrovni jak předcházející série.Nekonalo se .Děj byl nezáživný a snaha upoutat  diváka moc nevyšla. ()

Spoločenstvo stehov (2021) (S22E02)

tady už se to posunulo trochu dopředu.Dudgeon jakoby nabral dech ale i tak už to není ono.Jestli to teda nebude tím ,že paralelně vysílají i "starého" Barnabyho.Který má v sobě tu staronglickou grácii. ()