Zločinecký boss přezdívaný Stvořitel pomáhá v Los Angeles zprostředkovat dohodu mezi velkým obchodníkem s ilegálními zbraněmi Noahem Correllem a několika zločineckými skupinami, mezi nimiž je vlivná čínská mafiánská rodina Ming a také Američan Gordon Blake, šéf velké pravicově extremistické organizace, která má vše potřebné k výrobě jaderné zbraně. Ve hře je totiž plutonium potřebné pro výrobu atomové bomby. Noah pro dopravu svých zbraní využívá běžného lodního dopravce, kde pro něj pracuje Davis, který vystavuje falešné celní doklady. Ten bere pod svá křídla mladého Jasona, počítačového experta, který mu má pomoci překonat potíže s modernizací zpracování přepravních dokladů. (oficiálny text distribútora)

Wacoslav1

Zajímavý obsazení a standartní akčňák od PM Enterteiment. Furt někdo po někom střílí furt něco vybuchuje prostě klasika pár scén vykradených odjinud (sakra v kolika filmech už jsem viděl tu pasáž z autem v horách a vrtulníku kterej po něm střílí?!) Nicméně nemám s tím problém. Nelíbili se mi jenom 2 věci a sice, že Frank Zagarino tu hraje asi 5 minut načež ho sejme nějakej zkurvenej negr a Gary Daniels nemá žádnej souboj. Jinak pointa na béčko celkem zajímavá. Sorry kolego mzss1, ale tentokrát si trochu mimo. Mě to nijak neurazilo.60% ()

mzss1 odpad!

Mám rád béčka, mám rád i Garyho Danielse, kterého jsem začal nedávno sledovat. Zuřivost - perfektní film (90% - 5*), Přinucen k boji - perfektní arénové drama (82% - 4*) atd, ale tohle ? Nějak to musím zkrátit. Film má krátké 4 akční linie, respektivě akční scény. A téměř žádná nestojí za pozoronost. První akční linie trvá 10 minut a je bez Garyho. Strašně chaoticky sestříhaná akce až céčkovitá a ani jsem nepochopil úvod - nějací gangsteři střílejí a nějaký bum a něco vybouchne, nevim no. Pak asi do 30 minuty trvá seznámení, kdy se v 10 minutě objěví Gary. Sakraaaa ? Hraje tam blbce, nalítne na kámoše, kterýho zaplete do nějakýho špinavýho kšeftu. Do 30 minuty vidíme jak se Gary nakonec nechá ukecat do toho a i se líbá se dvěma děvkama a nějak si hraje s nima na city. Do prčic !!! Co to je ? :D Po 30 minutě je druhá akční linie, která aspon stojí za pozornost ! Hurá, bylo na čase ! Hezké sejmutí vrtulníku. Ale pak je zas nudaaa ! gary se snaží, ale moc mu to nejde ! Drama a zase ta děvka tam je ! Pak třtí akční linie, která je bez Garyho a je trapná, kdy se 2 gangsterské strany zabíjejí na vzájem a do toho repová hudba !!! Od 60 do zhrba 75 minuty zase nic ! Drama a nuda. Poslední 15 minut je už poslední a čtvrtá akční linie, kde se chaoticky střílí a je to ničem a bez Garyho ! Nepochopil jsem vůbec film ! Snad to píšu srozumitelně, abych ostatní varoval co je tohle za peklo. Ke konci menší zvrat kdy se neví jestli je Gary na kladné či záporné straně ! Ani jeden souboj zde nemá. Hudba nic extra. Herecké obsazení víc než bídné. Ani záporák Gary Busey se zde moc nepředvede a ani nemá žádný respekt. Nechápu příběh, nechápu nic ! Jediná věc, která se mi trochu líbila byla druhá akční linie, kdy Gary uniká autem a sundá vrtulník. To je asi tak všechno. Určitý potenciá zde byl, ale jak to shrinout v kostce ? Nuda, velká nelogická nuda s minimum akce, která je děsně nezáživná ! Končím s komentováním, film jsem nepochopil. :D Celkově hodnotím na 3% = odpad! ()

SeBig

Co je zas za problém? Skvělý béčkový obsazení Daniels, Grier, Fahey, Zagarin, Busey to vypadá jak člověk ješte.. všiml jsem si dokonce snad i Berengera.. akcička tu je.. tak co víc chtít? ()

Lacike

Klasicke nonstop vybusne becko z produkcie dablov Pepin/Merhi o tom ako sa tajomny chlapik (Gary Daniels) infiltruje do skupinky prekupnikov so zbranami, ktoru vedie Gary Busey. K tomu tu je este skupinka konkurencnych negrov, ktora si rada pri kazdej prilezitosti zastriela a rada by Garyho kseft prebrala. Popis deja v obsahu znie zlozito a aj film sa zo zaciatku tak tvari, ale o nic viac ako boj dvoch konkurencnych skupin tu nejde. Hlavnym problemom tohto fiilmu je, ze tentokrat producenti nemali tak stastnu ruku pri vybere rezisera. Vdaka jeho neschopnosti vsetky tie prestrelky a vybuchy vyzeraju monotonne a neprehladne. A ani relativne bohate herecke obsadenie beckovych hviezdiciek tu nema prilis priestor nejak vyniknut. Chudak Gary Daniels si dokonca ani raz nezakope. Jedna z mala vydarenych scen je zrutenie velkeho nakladneho lietadla. Lenze tato scena sa mi zdala nejaka povedoma, ako keby som ju uz videl v inom filme. Takze tazko povedat, ci si ju proste nepozicali z ineho filmu. Nestalo by sa to u tychto producentov prvykrat. Takze vlastne ani nie je ziadny dovod, preco by ste s tymto nepodarkom mali stracat cas. 3/10. ()

MickeyStuma

Akční mišmaš všeličeho, které dohromady jako celek nedává vůbec žádný smysl. Akční scény odehrávající se na různých honosných místech mají sice patřičný drive, ale to je na pořádný film prostě málo. Spousta patosu a kýče ještě uzemňuje fakt, že byly použity záběry s různých velkorozpočtových snímků. Přepadení horské chaty střelcem v helikoptéře s následnou honičkou byli ozvláštněny záběry ze snímku 'Nebezpečný útěk'. Nouzové přistání nákladního letounu z filmu 'Air America'. Gary Daniels už dávno ztratil štěstí na alespoň průměrný film a bohužel, tento je jeden z těch několika špatných. ()