Exkluzívny Silvester

(relácia)
Zábavný
Slovensko, 2021, 220 min

Strávte najzábavnejší silvestrovský večer v spoločnosti televízie Markíza. Tešiť sa môžete na výber toho najlepšieho z obľúbenej Chart Show, ale aj z ďalších populárnych šou SuperStar a 2 na 1. Pripomeňte si najvtipnejšie momenty, najkrajšie emócie, pamätné hudobné vystúpenia, či najatraktívnejších zahraničných hostí. Moderátorka Adela Vinczeová v štúdiu privíta hostí, ktorí rozhodne majú čo povedať k jednotlivým formátom, keďže sú ich neoddeliteľnou súčasťou - Juraja Čurného (hudobný expert a autor rebríčkov Chart Show), Dana Dangla (spoluautor a moderátor 2 na 1) a Mariána Čekovského (porotca SuperStar). O svoje najsilnejšie zážitky z účinkovania v šou 2 na 1 sa podelia tiež spevák Mário "Kuly" Kollár a herec Juraj Kemka. Tešiť sa môžete aj na naozaj originálne stvárnenie hitu "Myslím, že môže byť" v podaní Mariána Čekovského, Adely Vinczeovej a Dana Dangla. (TV Markíza)

Arsenal83

Čakal som oveľa väčšiu tragédiu. Nakoniec sa ale TV Mrzačke podarilo urobiť celkom dobrý zostrih vtipných momentov, hlavne vďaka relácii 2 na 1. Takže oproti Hnojke, ktorá dávala škuľavého Skrúcaného a nekonečné fidlikanie Kandráča to bolo aspoň niečo. ()