Anna, která miluje zapékaná jídla, zapíjí prášky vínem, má bujnou fantazii a šílí za pohledným sousedem odnaproti, se stane svědkyní vraždy. Nebo to byl jenom přelud? (Netflix)

novoten

I když mi velmi záhy došlo, že žádnou linku nemůžu brát vážně a že se detektivnímu subžánru vzdává pocta stejnou měrou, jakou je zároveň parodován, nestačilo to. Nepomůže ani uvěřitelný přerod Kristen Bell do vyhořelé paní z předměstí nebo dumání nad počtem použitých pekáčů. Právě ony nenápadné kopance do klišé podobných děl jsou natolik na hlavu postavené, že mi při nich zbytek děje byl úplně jedno - a naopak je jich příliš málo fungujících na to, abych se dokázal upřímně zasmát. Tvůrci si navíc dle rozhovorů náramně užili psaní i natáčení finále, které mi ale přijde za hranou takovým podivným, definitivně nevtipným způsobem. Přesto je tahle Žena, která si nalila příliš mnoho vína, aby ho pak mohla rozlévat po celém bytě chvályhodným počinem, jen se při něm cílilo na příliš mnoho terčů najednou. ()

choze

Po dvou dílech o ničem to balím. Humor tak jemný, že ho skoro nepostřehnete, a když, bude vám fuk. A mysteriózní je to stejně jako vtipné. Navíc mě už nějakou dobu unavuje téma lidí, co se vzpamatovávají ze ztráty blízké osoby. Dostal jsem chuť na červené víno, ale na další sledování ne. Zklamání. ()

*CARNIFEX*

Scenáristicky trochu prihlúple, no v rámci klamania “telom”, zas takým prešľapom táto “žena v okne”, rozhodne nie je. Záver je trošku “nonsens” ktorý hraničí s komédiou, no to priemerné hodnotenie je zrejme zaslúžené. Krátke epizódy plusom .. ()

LiVentura

Je to tak pitomý, roztomilý, než zjistíte, kdo je vlastně ten vrah tahající za všechny nitky v okolí na prášcích a alkoholu závislé zkoušené ženy středních let! ()

misterz

Taký štandardný thriller s vopred nalinajkovanou dejovou schémou - ženská, ktorej nikto neverí, s osobnými problémami, milý chlap nablízku so vzťahom ako na hojdačke, roztomilé dievčatko na okolí.... Snažilo sa to prísť so šokujúcim rozuzlením, no na mňa to akosi nezaúčinkovalo. Slabší priemer. 55/100 ()

mzss1

[65%] Žena v domě přes ulici od dívky v okně. Sakra, to je ale název. Nevím proč, ale stále jsem si myslel, že je to související záležitost s filmem Žena v okně. Ale nemá to s tím nic společného, jen ten název je asi takový zavádějící. Nyní k věci. Máme tu 8 epizod a to poměrně krátkých (tak cca 22-29min), takže jsem to s přestávky zkoukl během jednoho dne. Od začátku mě to bavilo. Tyhle typy témat mám rád. Co se týče žánru, tak je tu napsáno i komedie. To jsem ze začátku moc nechápal, ale poté se tu objevilo pár nadlehčených, ujetých scén, asi tak od 5 dílu. Kristen Bell to zahrála skvěle. I to fungovalo po té stránce, kdy jsem si stále říkal, co se doopravdy stalo. V poslední epizodě (které jsem dal odpad) přijde pointa. No byl jsem skoro nadšen, do poslední chvíle bylo spoustu zvratů, ale to jak to vyústilo, kdo byl nakonec vrah, to jsem vyprskl smíchy a dlouho jsem nemohl přestat. Takže jsou jen dvě možnosti jak hodnotit poslední díl. Bud odpad nebo 5*. Já zvolil odpad. Ne, že bych byl nějak iritován, naštván a tak, ale tohle prostě nešlo. xD Byla to už taková parodie na kombinaci filmů Vřískot či Chucky. No a posledních pár minut téhle epizody nám dává tento seriálový počin velký otazník a to mě už nasralo. Takže jak to ještě shrnout? Působí to na první pohled jako něco podobného z filmů Žena v okně, Dívka ve vlaku apod..; je to takové nadlehčené, hlavní hrdinkou ujeté, sem tam napínavé, tempem svižné, solidní postavy ale jen ten strašný závěr to má. Neříkám, že jsem se nezasmál, ale za mě ubohé rozuzlení, což je škoda. ()

zuzaSislerka

Jsem zmatena, zda to byl thriller nebo komedie. Chvilema se to dotyka zajimavyho tematu zpochybneni sama sebe, ale so toho byly dost nasilne vstrizeny radoby komicky prvky, co se tam ani trochu nehodily. Co to teda bylo? ()

sofiapetra

Neuvěřitelná krávovina, a to jsem ještě slušná. Mocně jsem přetáčela, abych se dokopala do finále. Ale vážně bych se bez něj obešla. Hlavní dvojice - herci z Dobrého místa, občas hráli úplně stejně, ale ani to mě neťuklo (což mělo, protože bych teď nebyla tak naštvaná), že je to celé jenom parodie. Smutné, když si toho člověk všimne až v posledním díle. Možná bych treti hvězdu dala za mocnou propagaci červeného vína, to bych ho ovšem musela mít ráda. ()

M.i.k.e

upřímně netuším co si o téhle sérii (s nejobskurnějším název za poslední roky) mám myslet.Na jednu stranu totiž působí smrtelně vážně,aby následně přišla s něčím tak bizarním až z toho přechází zrak (mimo jiné třeba smrt dcery hlavní hrdinky).Ve finále se tak přikláním spíš k tomu,že jde o nepřiznanou parodii všech těch žen a dívek v oknech,vlacích atd a pokud to budu brát takhle,pak to celé vlastně nebylo zas tak špatné.Ona i finální pointa tomu dost nahrává a to i navzdory faktu,že je odhadnutelná už zhruba od poloviny (jen se jeví tak nepravděpodobně,že kdokoliv kdo tuhle sérii bude brát vážně tu myšlenku rychle zapudí)...60% ()

Vyhy

Krátké epizody, vražda, krimi nádech a k tomu vlastně i komedie, takže to funguje. Bohužel závěr to pokazil. Nevím, jestli to mysleli vážně, nebo to měla být parodie. Nepůsobilo to na mě moc dobře. Takže díky konci se vlastně jedná o čistý průměr. ()

Tejkina

Vzhledem k tomu, že se jedná o parodii nemám žádné výtky k ději. Epizody nejsou dlouhé, takže jsem to stihla shlédnout celé za den a nezačalo mě to nudit. No a docela jsem se bavila. ()

coscarelli

"Jakožto zdejší" Filmový Neumetěl, Amatér, Ten, ktorý sa vo filmoch nevyzná, Plácajúci Nezmysly- tvrdím, že pre mňa FAYN (***) Tvorcovia dali Vážnosti dovolenku. Splácali veselohru s peknymi obrázkami, aby bolo o čom, čo je Celkom fajn , ALE, prekvapiť sa dá aj inak (nie?) Nie veľmi zamotaný a žánrovo z každého rožku trošku. Diagnóza: Mám zmysel pre humor a trochu toho absurdu. Uzávierka neprekvapila, ale na Niečo som si spomenul, tým netvrdím, že Ukradli. Len si tiež Spomenuli. Zvyšujem na 4ku# nech je sranda. ()

Silwer

Ja se bavil..ani s poslednim dilem nemam problem,protoze pozorny divak si zo tak nejak spoji a tusi uz od ctvrteho dilu kdo je vrah… ()

Krabak

Hodně špatná parodie na Orphan? Ten závěrečný fight, kdy 12ti letá holka totálně válcuje 40ti letou ženskou? Ne, ze 2 * to snižuji na 1, protože tohle si fakt nezaslouží mít větší hodnocení, jak podprůměr. --->20% ()

Hanys_

Zhruba u třetí dílu mi docvaklo, že to asi nebude klasický krimi trhiller, naladil jsem se na vlnu, na které mě tvůrci chtěli mít a s blaženým úsměvem jsem si užil i zbytek dílů. Za mě dost fain. 7.5/10 ()

Prochy38

Za mě velké zklamání. Tvůrci si s divákem hrají, ale takovým stylem, že to není příjemné, spíše z nás dělají blbce. Za mě palec nahoru hereckému obsazení, prostředí, Kristen obzvlášť, ale celý scénář a vyústění opravdu nic moc. Škoda. Hodní lidí tu píše o parodii, ale nepovedlo se... přišlo mi to až moc dobře zpracované, opravdu jo, ale proč to tedy bylo tak hloupé... :( ()

Kacitr

Hezky praštěná parodie. Nic víc, nic míň. Je to příjemně návykové a krátká stopáž jednotlivých epizod nutí k tomu koukat dál a dál. Emmo?! Já to tušila. ()

Wancohoff

Komedia bola asi myslena ta posledna cast, ktora premenila thriller na horor ( pretoze velmi realne to teda nebolo) na jedno pozrenie fajn.ale keby som to nevidel, o nic nepridem. 50% ()