Anna v zuřící bouři překoná strach a nakonec bojuje o život. Když pak sedí v letadle do New Yorku, zažije déjà vu. (Netflix)

petarda

Obsahuje SPOILERY! Doteraz som celý seriál celkom žrala a síce v ňom bolo aj dosť bizárov, ale dokázal ma udržať aj kvôli krátkosti jednotlivých epizód. Ale toto??? Uz rozumiem tomu pripojenému žánru komédie, pretože som sa doslova smiala (a vnútri plakala). Akoby sa scenáristi pri písaní sfetovali. Celá pointa by aj mohla byť dobrá, keby záverečný súboj nevyzeral ako paródia na Matrix s Kill Billom - čudné otočky a výpady, sila 9 ročného dievčatka, ktorému sa asi dostala do rany krv Hulka a mení sa na She hulk, nesmrteľnosť hlavnej postavy, prerože rana v slezine a guľka v lakti je len udreté koleno a do toho záver hodný Popolušky. Prečo? Aneb ako posrať celý seriál jednou epizódou. Bizár … ()

chrispe

Přiznávám se bez mučení, že jsem konec nepochopila. Asi nepozornost. Vrah... pro někoho SPOILER!! Jelikož se tvůrci odpichovali  tak trochu od Ženy v okně, tak nebyl žádným překvapením. A to je zklamání a nuda. ()

MickeyStuma odpad!

Klišé? Tak to už ani to ne. Vrah není zahradník, ale devítiletá holčička se schopnostmi, že by jí mohli závidět všichni masový vrazi ze známých slasheru dohromady. Hned na začátku máme finálový souboj, který svou trapností převyšuje mnohé. Dospělá ženská a má problémy srovnat do latě devítiletou holku? Vážně? Scéna, kdy tato holčina silou praští dospělou ženskou hlavou o stůl už nutí vypnout tuto tvůrčí zhovadilost. A jak to měla všechno promyšlené, panečku. Ta v podstatě do školy ani chodit nemusela.  Ne, tuhle trapnou naivitu už opravdu ne. Jo, a nezapomenout na ideologii jedné rasy. I nacisté se svým programem Lebensborn pukají závisti. ()