Candy se snaží normálně fungovat, zatímco Allan je stále více rozrušený, protože jeho pokusy kontaktovat Betty zůstávají bez odpovědi. (HBO Max)

DonBraso

Když už divák tušil, že to musí přijít, tak v tomhle díle konečně to přišlo. Místo rádoby romance a dramedy jsme poprvé na poli zločinu a kriminálního žánru. Halelůja. Seriál se zbytečně vleče a dva díly si hrát na šmajchlování prostě není úplný terno. Zde úplně nečekaně někdo řekl, že konečně seriál pustíme dál a je to tak do očí bijící až to není hezký. Tyhle berličky typu něco řekneme a vlastně to divák ani neviděl vyloženě nesnáším.Tím se spustilo tempo a seriál vlastně může konečně začít. Neříkám, že bych první tři díly strádal úplně, ale nuda už to malinko byla. Eli Olsen je prostě kost a Jessse Plemons mě taky baví. Jeho neutrální face je k pohledání. Seriál nemá bohužel moc vedlejších postav a tak to vše musí zdolat sestra Olsenovic. Doufám, že teďka už to dojede jen v dobrém a vlastně jen uvidíme to, co prostě víme, že přijde. Bohužel takový seriál je.75% ()

castor

Možná kdyby držela pusu a normálně odešla na divadlo dětí… jenže už brzy prohledává potemnělý byt po urgenci manžílka s baterkami v ruce trio sousedů. Teď musí držet emoce na uzdě a rozstříhat žabky z místa činu. Zdlouhavý popis církevně zaměřeného života dvou rodin a jednoho románku je pryč, na řadě je pořádné vzrušení z následujících kroků na samém konci sedmdesátých letech jednoho maloměsta v Texasu. Teda snad. Jesse Plemons a jeho nekňubovské reakce a neutrální ksicht i přes rozměr dané tragédie mě baví. Stejně jako cukrkandlová předměstská idyla. „Jen vám volám, abyste věděl, že v jedné věci jsem vám neřekl celou pravdu.“ ()

jirikzaboj

Z úvodních minut mi šel mráz po zádech a Olsen tu provádí herecký koncert hlavně v pohledech, kdy její skleněné oči mluví za vše. Výstavba epizody je celkově mrazivá, ale popisuje reálné události tak, jak se opravdu staly. Máme 3 epizody do konce a já si tak nějak umím představit, co v nich bude a to jen díky toho, že jsem si během týdenní pauzy stihl načíst onu reálnou událost, podle které je to natočeno a jsem stále zvědavý na tohle zpracování. ()