Romance v rytmu zumby

(festivalový názov)
  • India Chandigarh Kare Aashiqui

Manu (Ayushmann Khurrana), kulturista z Chandigarhu, se zamiluje do Maanvi (Vaani Kapoor), učitelky zumby. Vše se zdá být v pořádku, dokud šokující odhalení nezpůsobí zmatek v jejich milostném příběhu. (Safir)

rikitiki

Takže Ayushmann Khurrana, „specialista na sexuálně odvážné filmy“, se dal do posilování a získal úctyhodnou korbu. Já ho vždycky viděla spíš jako inťoše, ale teď je pořádně namakaný a většinu filmu to předvádí, protože chodí buď bez trika nebo v nátělnících. Což je až směšné. Nevím, jestli to indické paní a dívky ocení, ale mě připadá tak přepálený fanservice spíš jako z parodie. …. Nicméně, film. OK, příběh průzračný, sexuálně opět bořící některá tabu a na Indii asi dost odvážný (včetně jedné dost otevřené postelové scény). Nějaké ty tance, vtíraví příbuzní a sladký závěr. Není to špatné, ale kromě tématu se to nijak nevymyká průměru. …  Mě osobně potěšila účast dvou herců – a to sice pouliční transky, která/ý si zopakovala roli z Kaalakaandi (kde hrála transsexuální prostitutku tak nezapomenutelně, že by mě ani neudivilo, kdyby byla inspirací pro tenhle film) a holky, co hrála drsnější hrdinovu sestru, která se mi moc líbila jako rvavá pandžábská pozemní hokejistka z filmu Indie, do toho! SHRNUTÍ: Trenér fitness a trenérka zumby v romanci, ve které nejde jen o těla. Až na to, že jde. ()

diCaprissone

Koukal jsem na to při letu s Qatar Airways a s tou cenzurou jsem vlastně tak do 3/4 filmu vůbec nerozuměl zápletce. Taková oddychovka, která , kromě tabu tématu, je to takový celkem průměrný biják. ()