Hamatora - Re:

(séria)
  • angličtina Reply

Již jsou to tři měsíce, co se na veřejnost dostala informace o existenci držitelů Minima – lidí s nadpřirozenými schopnosti, a stejně tolik uběhlo času i od potlačení vzpoury podnícené Moralem. Nice, jeden ze členů detektivní agentury Hamatora, byl ve své funkci nahrazen mladičkou Hajime a společně s Murasakim nadále provozuje jejich kancelář. Ale i když to vypadá, že se život v Yokohamě navrátil do původních kolejí jen s tím rozdílem, že se již držitelé Minima nemusí skrývat, skutečnost je trochu jiná. Co se stalo na lodi poté, co byl Moral poražen, a kam se poděl Nice? Navíc se na scéně objevuje nečekaný nepřítel, který se zjevně snaží zbavit město všech držitelů Minima. Dokáží se s tímto problémem členové Hamatory vypořádat dřív, než přijdou o své vlastní schopnosti? (EMIA)

Starletka

Po otevřeném konci první série mi zvědavost přece jenom nedala a tak jsem se masochisticky pustila i do druhé. A dostala jsem přesně to co v první řadě. Jenom záporák se změnil. Takže opět kotel nudy, prázdných bojů a keců, pár vtípků a naprosto dementní konec jako třešničku na dortu. Potěšil leda tak docela fajn opening a ending. 4/10 ()