Jimmy Carr: Jeho temná esence

Stand-up / Komédia
Veľká Británia, 2021, 59 min

Účinkujú:

Jimmy Carr

Pro Jimmyho Carra není žádné téma tabu. V tomhle standupovém speciálu předvede svůj suchý a cynický humor a neodpustí si ani pár vtípků, které už jsou hodně za hranou. (Netflix)

M.i.k.e

mám Jimmyho rád,protože je jedním z mála,kteří se stále ještě nebojí jít na hranu a mnohdy i za ní,ale je fakt,že v tomhle případě je to tak 50/50.Část vystoupení je skvělá a smál sem se dost,část naopak působí lehce vyčpěle a moc zábavné mi to nepřišlo.To samé platí o interakci s publikem.Jimmy to zkrátka umí lépe...65% ()

Nin

Jimmy Carr a jeho hromada krátkých vtipů, především jeho oblíbené "one-liners". Které v jeho podání stojí za to. Samozřejmě se najdou i nějaké trochu slabší vtipy, ale opravdu velké množství Carrových hlášek je skvělé. Jimmy Carr je už za ta léta ostřílený komik a mistr v oboru. Vtipnost se v téhle show postupně stupňuje a zhruba ve druhé půlce přichází s tím nejlepším, co v poslední době vymyslel. Carrovy oblíbené interakce s publikem (která často nedopadá pro publikum dobře) tu není mnoho, ale i zde dojde na nějaký ten "stěr", i když asi nic, co by se dostalo do kompilace jeho legendárních střetů. Výborná stand-up. (8/10) ()

ScarPoul

Iste vtipy o Covide, znásilnení a Holocauste stále fungujú. Ale množstvo vtipov sa opakuje. A vôbec to nepôsobí uvoľnene, ako jeho predchádzajúce vystúpenia. Celý stand up mi príde perfektne načasovaný. Od improvizácií s publikom až po vyvrcholenie. Čakal som niečo úplne iné. Dostal som ale variáciu podobných vtipov. Niekedy som sa z chuti zasmial. Ale väčšinu času som mal rozpačitý pocit. Jimmy to kedysi vedel robiť o dosť lepšie. Čo sa stalo? ()

Hismael

Jimmy Carr sype jeden joke za druhým s naprostou jistotou a nebere si vůbec žádné servítky. Černý humor je opravdu hodně černý a v sexuálních tématech, genderu, nebo zdravotních problémech nevidí žádnou hranici. Pokud kooperace s publikem je čistá improvizace a nic není připravené, je to opravdu mistr svého řemesla. Určitě se najdou lidé, pro které to může být už moc, ale s nimi si Carr příliš hlavu neláme. ()

Necrotongue

Miluju hraniční (až zahraniční) humor, nesnáším politickou korektnost a Jimmy Carr je tedy logicky jedním z mých hrdinů. Byl jsem plně připraven rozhodit všech pět pěticípých, ve finále jsem ale jednu ušetřil, protože jsem už viděl vystoupení, během nichž dostával publikum do mnohem většího diskomfortu. Tentokrát jsem měl prostě pocit, že se držel trochu zpátky, to ale neznamená, že bych se málo bavil. To by ani nešlo. Jen mě po skončení nebolela bránice. / Poučení: Nejsi-li dostatečně otrlý, nepřeceňuj zbytečně své síly. ()