Orlando Friar (Kevin Dillon) bude mít v práci velmi náročný den, protože jak se dozvídá od neznámého muže na telefonu, usedl právě na židli, pod kterou je bomba... (Rominator)

Marze

O pocitacovem hakerovi, hra na kocku a mys. Akcni fantazie, mnoho klise. Nizkorozpoctovy film s nekolika milymi prekvapenimi a zvraty jako koreni. Film nepusobi moc sveze, ale v zaveru je pekne vystavene napeti. Vsechny hrozby zapletky jsou svedeny dohromady. Kdo nema vysoka ocekavani, film si uzije. Nekde uvnitr je to dobry film, ale kvuli levnemu pristupu a uspechane napsanym ctenarem a produkci nevyuzil sanci. Je tu hodne kousku z jinych filmu ()

sedm.1

Na jednu stranu, vzhledem k jménu pana režiséra a obsazení, musí být hned každému dopředu jasné, že se jedná o béčko jako řemen, ovšem pozor, ačkoliv je toto tvrzení nepopiratelný fakt, tak se zároveň ale nejedná o vyloženě typické laciné a hloupé béčko, a to především díky jeho zpracování, které by se dalo označit za průměrné, což v souvislosti s talentem tvůrců a možnostmi producentů znamená v podstatě až nadprůměrné, a vlastně když to možná až přeženu, tak ve většině ohledech celý ten film tak nějak drží pohromadě a kupodivu i funguje, samozřejmě opět opakuji, vše bráno v rámci možností. Zápletka je tedy taková tuctovější, ale smysl dává, efekty hlavně výbuchů mají snesitelnou úroveň, postavy jinak působí nezajímavě, ale rozhodně neurážejí, no a asi největším pozitivem je přítomné obsazení, tedy až na Shannen Doherty, kdy se jí nechci vzhledem k její nemoci nějak dotknout, ale ta ženská je fakt peklo, a to hlavně tedy po herecké stránce, nicméně naopak mě docela mile překvapil Kevin Dillon, který tu podal opravdu ojediněle přesvědčivý výkon, jelikož jinak je to pro mě prototyp antiherectví, no a samozřejmě spolehlivý výkon podal očekávaně Mel Gibson, který tu ovšem svou přítomností jen znovu potvrdil, jak nesmyslně v podobných produkcích plýtvá svým talentem. Každopádně, ačkoliv jsem až doposud vybarvoval Hot Seat v poměrně růžových barvách, tak já ten film stejně ale nakonec ohodnotím docela podprůměrně, jelikož vše to výše zmíněné v dobrém světle je tu zásadním způsobem zadupáno do země celkovou nehoráznou nudností a nevýrazností. Jinými slovy, Hot Seat je sice s mírnou tolerancí slušně natočené a zahrané béčko, které ovšem doplácí na nenápaditost, nezábavnost a mdlé rutinní pojetí, vyvolávající ryzí nezájem. ()

Rominator

Orlando (Kevin Dillon) bude mít v práci velmi náročný den, protože jak se dozvídá od neznámého muže na telefonu, usedl právě na židli, pod kterou je bomba... Opravdový hacker by se tomuto filmu měl vyhnout obloukem, protože by něvěřil svým očím. Mel Gibson (Reed) a Eddie "Krabák" Steeples (Jackson) se jako členové protibombové jednotky ukážou v několika scénách. V Gibsonově filmografii nejde o něco zásadního. Mel je tady jenom lákadlo na plakátu. HODNOCENÍ 30% ()

borec999

Hnusný CGI výbuch v úvode neveštil nič dobré a hlavne predpovedal, že sa budeme pohybovať v béčkových vodách. S pribúdajúcimi minútami sa však dojem z filmu mierne vylepšil a viacmenej som s ním nemal žiaden zásadný problém. Príbeh je v pohode, Kevin Dillon nie je žiadny veľký herec ale tuná ma vo svojej hlavnej role nijako neurazil, Mel Gibson si svoju postavu vychutnáva a znova( tak ako posledné 2-3 roky v každom béčku) ukazuje že má určite na viac. Jedine Shannen Doherty postava veliteľky zásahovky príliš nesadla. Hot Seat určite nie je bez chýb, na druhej strane v rámci béčok čo som tento rok videl mi prišlo ako jedno z tých podarenejších. Kto chce, tak si v ňom chybičky krásy bezpochyby nájde. Ja som sa prispôsobil tomu že sledujem béčko a nie kinofilm a Hot Seat mi vôbec neprišiel tak tragický ako tvrdí tunajšie hodnotenie. Slabší priemer. 50% ()

Chicharron odpad!

Dříve býval Mel Gibson zárukou dobré zábavy a občas i kvalitního artového filmu ( Muž bez tváře (1993) )...nicméně na stará kolena jej asi postihla stejná choroba, jako Bruce Willise - stal se z něj hovnivál a točí jeden exkrement za druhým. Tohle není ani béčko, to je fekál toho nejhrubšího kalibru. ()

• Natáčelo se v americkém státě Nové Mexiko. (Rominator)