Nedokonalí

• USA The Imperfects (viac)

Na Abbi, Tildě a Juanovi se děsivě podepíší vedlejší účinky experimentu, který podstoupili. Všichni tři proto spojí síly, aby našli jeho autora i lék. (Netflix)

MickeyStuma

Další netflixovský pokus konkurovat Marvelu. A nejblíže opět k X-manům. Konverzační vtípky však přiblíží další. V Netflixu zřejmě moc dobře věděli proč. Zřejmě i to, proč nejsou teenageři popisováni jako mutanti, ale jako monstra. Společných motivů ale jinak mají více než dost. Takže tu máme seriálové fantasy sci-fi, divácky cílenou na dospívající mládež, která je, nad logikou daných skutků, líná popřemýšlet. A podle toho to také vypadá. Mladí vědci sotva překročili věkově dvacítku a už pracují s geny a kmenovými buňkami s pokusy na lidech? Ale no tak. Jasně, je to pohádka, ale i Marvel se logiky v mnoha ohledech drží. Jako třeba mladík měnící se ve vlkodlaka. Vzhledem k růstu objemu těla při proměně, je opravdu reálné, aby po proměně zpět v mladíka byl oblečený? Jak je možné, že se neroztrhalo? Dalším detailem je časté střídání oblečení a to u všech. Kde mají tak bohatý šatník? No nic. Scénář je po dějové stránce na desetidílný seriál hodně slabý. Takže ani v tomto opět žádné překvapení. Na tokovouhle jednoduchou zápletku by stačilo celovečerních devadesát minut. Typický neftlixovský svět LGBT… a BLM tradičně vynechán také není. Jako seriálová jednohubka pro podzimní deštivý čas snad. Do zapomnění však upadne. ()

Predator77

35 Procent, I když musím říct že jsem to dokoukal celé dokonce tak se neubráním dojmu že jsem se tak nebavil jak si asi netflix představuje, jo máme tu lidi ze superschopnostma tak že taková varianta na x meny ale tam kde x meni bodovali fajn akcí postavami i dějem tak tady to selhává skoro na plná čáře, jo máme tu celkem fajn postavy kdy jsem si celkem oblíbil postavu juana který se mění na čupakabru ale zrovna ten my přišel strašně nevyužitý když se třeba změní tak je vidět hrozně krátkou dobu, třeba když se dostane z někým do rvačky tak tu máme najednou střih kdy je zase normální a jeho obět je na kaši tak že vůbec nevidíte co se děje, dál tu máme postavu tildy která my ze začatku taky nevadila ale pak tu máme její debilní chování kdy ke konci seriálu se najednou rozhodne že se zachová jako píča a přidá se k záporné postavě a zradí tak svoje přátelé, tak že ve výsledku jsem z celého seriálu spíše nasraný ale tak nějak věřím že jestli bude druhá serie která snad bude když nám netflix opět dal otevřený konec tak snad tomu dám ještě šanci pokud se zlepší určité body co my vadily v serii první, tak že ve výsledku dávám silnější dvě hvězdy. ()

Prochy38

Ano, stokrát viděné a dnes neskutečně často omílané téma... Ale! Super obsazení, dobrá akce a parádní hudba tomu dodává přece jen, alespoň pro mě teda, velké body nahoru. Je to pitomé, naivní a bere se to hrozně vážně. Ale ti tři jsou prostě super, hudba znova parádní a já si v tom prostě kouzlo našel... ()

mo cuishle

Ale jó, bavilo mě to. Pár nesmyslů se tam najde, viz.proč se k Abbi půlku děje nikdo nesmí přiblížit ale v další půlce času se může objímat a sedět 5cm vedle někoho aniž by použila sprej s feromony...atd. Ale to nevadí. Detaily :) X-meny mi to nepřipomínalo ani náhodou. 100x lepší než Titáni. Dávám 4☆ kvůli nízkému hodnocení. Snad bude další série :) ()

cariada

Velice příjemná jednohubka na pár dní. Zajímavý děj a hlavně fajn herci na které se dobře kouká. Celkem nechápu tak malé hodnocení, proto dávám plný počet. Těším se na pokračování jestli bude , ale vše k tomu směřuje, tak snad to nezruší. Podobných seriálu je celá řada, ale ne každý dokáže zaujmout a tomuhle se to podařilo. ()

• Cca v čase 24:15 Flux (Sarah Te Wong) spustí hudbu pro krytí svého ofenzivního průniku do budovy, pustí skladbu „Karate“ od kawaii/heavy metalové skupiny Babymetal z jejich druhého studiového alba „Metal Resistance“. Skladba vyšla 26. 2. 2016. (Ali_Phe)
  • Poprvé, když se objeví doktor Sarkov (Rhys Nicholson), maže určitou část textu na tabuli. V následující scéně je tento text opět na tabuli. Toto střídání – kdy text mizí a opět se objevuje – se opakuje v průběhu několika změn scén. (Pito126)