Neďaleko Veselej je v obhorenom aute nájdené telo ženy bez končatín. Jedna ruka sa potom nájde v Juhomoravskom kraji, a tím Skálovej je tak nútený spolupracovať s brnenskou kriminálkou. Tamojší policajti ale majú výrazne iné metódy. Podarí sa im spoločne vypátrať, kto za hrozným činom stojí? (TV Markíza)

Sa.sa

Tak hurá případ Jůlinka je objasněn a vše bylo tak jak bylo vyšetřeno před 20 lety... 🤔🤔🤔 No chudák ženská, ale i to se stává... "viděl jsem to v televizi.." 😀😀😀 Konec dobrý vše dobré... ()

carl.oesch

No tak prima. Případ Jůlinka skončil překvapivě, jak asi měl. Batěk odejde opruzovat jinam, ale dál si udrží svojí pohodlnou existenci parazita a Zmrzlá se vrátí do Brna. Kam jinam. Tak patří stejně jako ti dva týpci, co najednou muslei odejít. A možná za pár let bude šikanovat (i třeba obtěžovat :-)) nějakého mladého kolegu a ten se ozve a skončí na Vysočině...inu, brňáci opravdu patří jenom do Brna. Jinak druhá řada výrazně lepší než ta první (to se nestává), zkusí tvůrci překonat docela vysoko nastavenou laťku ještě řadou třetí? ()

otík

Na závěr tu máme případ uhořelé oběti, která navíc není celá a postupem času se nacházejí její další ostatky. Případ sám o sobě velmi slušný, trochu napínavý a rozhodně zajímavý. Případ Jůlinka končí nečekaně zcela prostě, obyčejně a bez zásadního šoku, takže celkem zklamání, že celou druhou sérii se plahočíme za něčím, co ničím zajímavé nebylo. Nakonec to celé bylo zcela zbytečné a scénáristé nás jen tahali za nos. Ale nutno přiznat, že díly druhé série jsou DALEKO lepší než celá první série. ()

• Herec Otmar Brancuzský, představitel otce oběti, zemřel během natáčení. Zbytek svých obrazů nestačil dotočit, kvůli čemuž musel být na poslední chvíli změněn samotný scénář. Jedná se tak o jeho vůbec poslední roli. (brecht98)