Chovateľa vlkov zabije jeho vlastná svorka – tak to aspoň na prvý pohľad vyzerá. Vlci utiekli a úlohou Skálovej a jej tímu bude predísť tomu, aby ich ľudia začali loviť. Najnadšenejším lovcom je Bachov otec, s ktorým nemá dobrý vzťah. Čoskoro sa navyše ukáže, že vlci boli len zásterkou pre vraždu - podarí sa policajtom ochrániť vlkov a nájsť vraha? (TV Markíza)

TV spot

tata22

Tohle už je celkem vrchol. Musím tedy konstatovat, že se tvůrci ani zbla neobtěžovali seznámit se s realitou se života vlků. Slátanina neskutečná k tomu ta nuda, v podstatě se nic neděje. A zase ten pocit, že člověk vlastně fandí vrahovi, který je mu sympatičtější než celý vyšetřovací tým. Dokonce člověk nabyde dojmu, že práce u kriminálky je docela fajn. Moc se nepředřete, jezdíte si kdy se Vám kam zachce, bavíte se s kým chcete, zatknete koho chcete. K tomu třeba náplň práce Michala Suchánka, který nedělal vůbec nic, jen čekal na pitevní zprávu. Sice za to moc prachů nedostanou ale zas ta pohoda, kdo z nás to v práci má, že ? Představa tvůrců o policejní práci je natolik tristní, že už to asi bude úmysl. Neobtěžovat se zjistit si jak to v praxi chodí, vždyť přeci pražský umělec ví všechno nejlíp.. Chudáci policajti, snad se na to nedívají, tohle si opravdu nezaslouží... ()

salahadin odpad!

SPOILER! A vůbec tenhle koment nečtěte. "Zachránila jsem pět vlčích životů na úkor jednoho lidského"....no safra. U českých pejskařů nový hrdina. Jediné dva plusy - herecké výkony Pavla Soukupa a Lucie Žáčkové, která prostě umí....dokonce bych si ji dokázal představit v roli místo kterékoli policajtky (Hilmerové/Zmrzlé). ()

yarca

Ach jo. Takový zajímavý začátek... Ale to rozuzlení. A ty dvě policistky. Hilmerovou jsem už viděla v zajímavějších rolích, tak vím, že hrát umí. Tohle jí prostě nesedí. Jedna hvězdička je za zajímavý námět. A další dvě za Martina Hofmanna. Stejně jako mnozí jiní souhlasím s tím, že je věčná škoda, že nemá víc prostoru. ()

otík

Začátek dílu je slušný masakr. Vlci si ožerou mrtvolku a je na čase vypátrat, proč tam chudák oběť jen tak ležela a nechala se ožírat. Pátrání vede různými uličkami i k Hofmannově otci v podání Pavla Soukupa. Je tu slušná přehlídka dobrých herců, především Žáčková je skvělá. Celkově povedený díl, nad kterým není potřeba přemýšlet jako by jste byli odborníci na chov vlků. ()