Neznáš mě

• Veľká Británia You Don't Know Me
Veľká Británia, 2021, 3 h 45 min (Minutáž: 55–58 min)

Všechny důkazy nasvědčují tomu, že to udělal on. Při soudním přelíčení pak tenhle mladík obžalovaný z vraždy podrobně popíše svůj milostný vztah se záhadnou ženou. (Netflix)

sofiapetra

Pekelně nudný soudní proces. Tvůrci se tváří, že vám servírují kvalitu, ale neumějí to udělat poutavě. Dost jsem přetáčela. A když měl přijít verdikt, naskočily titulky. ()

klukluka

Už tě znám. A kdybych tě nepoznal, tak by mi to asi ani tak nevadilo. Líbil se mi tvůj hlas, líbila se mi tvoje charaktorová vyzrálost a pevnost, líbila se mi tvoje snaživost a poctivost, s níž jsi přistupoval k životu, ale nelíbil se mi způsob, jakým filmaři odvyprávěli tvůj příběh- táhlo se to jako soplík a nebýt těch fajn momentů v prvním díle a slepé víry, že se bude něco podobnýho třeba ještě znovu opakovat, nikdy bych tu one man show o tobě nedokoukal. ()

Druury

Nedavejte na povrchni hodnoceni, kteri tu nekteri experti pisi. Byla to pecka, ktera ani chvili nenudila.. zajimave zapletky a prolinani v case. Urcite stoji za to. ()

ER

Tak nezajímavě natočené, navíc s herci béčkové úrovně. Chvílemi má příběh potenciál, ale pak přijde "tuna" řečí. Seriál vhodný pro ty, kdo chtějí hodně přemýšlet nad proslovy hlavní postavy. ()

dudel3333

moze byť niečo rozťahane ako tento serial,sice to ma 4 casti ale tolko vaty a prazdnych reči človeka nudi tak ze si myslite ze pozerate 15 dielny serial.....tema fajn ale.....jednoducho urobit z toho 2 hodinovy film a bolo by vystarane ()

Zix.

Tohle nemá chybu, od začátku do konce to je napínavé a rozhodně jsem se nenudil. V průběhu děje je několik dobrých zvratů. Závěr trochu zklamal v tom, že neznáme verdikt poroty. Každý si ale lehko domyslí jak by pokračoval život hlavního hrdiny - buď v cizině s Kairou nebo ve vězení. ()

sh4ris

Hrozně ukecané a roztahané - dva díly či jeden delší film by tomu prospělo více. V opačném případě totiž do nás hustíte věci, které jsou dost navíc a začne to nudit. ()