Reacher a Roscoe se sbližují, zatímco nebezpečí narůstá, a plánují schůzku s informátorkou z Ministerstva vnitřní bezpečnosti. (Prime Video)

Kaka

Ve čtyřce vládne zmatečné a složitě naaranžované rozkrývání hlavní zápletky. Akce je málo a když tak spíše na efekt a ve značně televizním feelingu zpracovaná. Chemie ústředního dua je tak akorát na hraně mezi komedií, satirou a vážnou notou. ()

liskam

Nejsem si zcela jistý, jestli by Reacher zvednul ruce při tom, když by na něj někdo mířil zbraní. Je to belice nevýhodné postavení/pozice. jinak ale perfektní a solidně drsný díl. ()

castor

„Sedm mrtvých od doby, co jste sem přijel!“ Tým má co dočinění s ostrými Jihoameričany, úřednice, která spolupracovala s Joem, našla spoustu závažných spisů vztahujících se k případu. Stačí je jen bezpečně předat Reacherovi. Ač to na první pohled vůbec tak nevypadalo, scénář nabízí poměrně složitou zápletku. Což způsobuje krapet roztříštěnější děj i utahanější tempo v několika epizodách. Na druhou stranu tady máme skutečně sehranou a sympatickou trojici. Předlohou tu je knižní série od britského spisovatele Jima Granta píšícího pod pseudonymem Lee Child. Sérii zatím tvoří bezmála tři desítky románů. Tentokrát méně akce. ()