Reacher je při návštěvě malého města Margrave v Georgii neprávem obviněn z vraždy. (Prime Video)

dyfur

......ten prvý dojem pre mňa nič moc-chlapík sympatický -  "korba" ,ale či to nebolo aj na škodu-filmový J.R. v stvarnení T.C. bol svojím vzhľadom uveriteľnejši ako analytik a fyzickým-bojovým prejavom prekvapoval - vzhľadom na vzhľad  - ale tento predstaviteľ hromotlk typu Dwayne Johnson - od začiatku neverbálne hovorí:dávajte si pozor na držku - čiže to tajomno išlo do prdele ....nehovoriac o tom,že tento predstaviteľ sa na charizmu Toma Cruise-a nechytá ...ani zďaleka.... ()

Dusty56

Dobrý poutavý pilot, díky kterému si určitě pustím další díl. Obsazení nevypadá špatně, Willa Fitzgerald je sympaťačka, Malcolm Goodwin je arogantní v takové míře, jak by jeho postava asi měla být a představitel hlavní postavy Alan Ritchson zahrál také více než obstojně. Teď už nezbývá než doufat, že i další díly udrží dobře nastavenou laťku. ()

castor

Proboha, on nemá Snapchat, Facebook ani Instagram. Na změny zvyklý syn vojáka, který svobodně cestuje po Spojených státech, nespoután závazky. Když se mu někde líbí, zakotví. A jakmile zavětří bezpráví, nedokáže jen tak sednout na další autobusový spoj. Nemá hypotéku, pojistné nároky, bankovní účet ani řidičák. Jediný důkaz, že nějaký Jack Reacher existuje, je ten, že sedí na policejní služebně. Tedy přímo v cele, protože ho zatkli předtím, než jeho obří tělo mohlo ochutnat místní vyhlášený broskvový koláč. Postava samotáře z pera Lee Childa i agresivní mukli ve vězení varuje, že by měli raději couvnout. Marně. A vzápětí už Reacher vyšetřuje v americkém zapadákově Margrave sérii vražd, kdy jedna z nich se pro něj stane až nečekaně osobní. A to se jen toužil podívat na místa spojená se známým bluesovým muzikantem. Rozjezd fajn, líbí se mi, že si tvůrci na nic nehrají a předkládají správně oldschoolovou a přímočarou podívanou. A fanoušky předlohy musí těšit, že zpracování hlavního charakteru je podstatně bližší než ve filmové podobě s Tomem Cruisem. ()

tron

Aby bolo jasné, vážim si aj stvárnenie Tomom Cruiseom. Ale faktom je, že Alan Ritchson je predsa len dokonalejší typ herca, ktorý by mal stvárniť niekoho, ako je Jack Reacher. Super je, že okrem vzhľadu je to aj dobrý a sympatický herec, takže fanúšik Childovým kníh môže byť o to viac spokojný. Na prvej časti ma príjemne prekvapilo, aká je svižná, vtipná a pritom (keď treba) brutálna (pánske sprchy, cela). K tomu fajn soundtrack a parádna južanská atmosféra/výprava. Trochu mi vadil snáď len jeden detail (fakt zanedbateľný, ale zas ako vraví Reacher, dôležité sú práve detaily) a to hanblivá (?) reakcia policajtky po tom, čo sa pred ňou od pol pása hore vyzlečie chlap. ()

• Oscar Finlay (Malcolm Goodwin) řekne o Reacherovi, že měří 6' 4" (193 cm). Reacher ho razantně opraví a uvede 6' 5" (196 cm). Alan Ritchson ve skutečnosti měří 6' 2" (188 cm). (Rominator)