This Game's Called Murder

• Kanada This Game's Called Murder

silentname

Ok, toto bolo fakt zlé. Akosi sa mi nechcelo veriť, že keď dáme dokopy ľudí ako je Ron Perlman a Vanessa Marano tak vznikne ultra katastrofa, ale... jop... to presne sa stalo. "This Game´s Called Murder" je dokopy len jeden neskutočný bordel a chaos, ktorý nemá žiadnu pointu, žiadny reálny zmysel a celý prínos filmu je len ten, že chce byť šokujúci, aby bol šokujúci. Prináša veľa krvi, aby priniesol veľa krvi. Vanessa Marano si tu v jednej scénke vyleje cerálie na hlavu, len aby si vyliala cerálie na hlavu. Nič v tomto filme nemá žiadny reálny prínos... žiadne zaujímavé nápady, ani len postavy, ktoré by som chcel sledovať. Nie je tajomstvo, že mám rád Vanessu Marano a dokázala niekoľko inak zabudnuteľných filmov dostať na určitú úroveň, že som o sledovanie dokázal prejaviť záujem. A hoci nemôžem povedať, že by neukázala ako zahrať šialenú bohatú dievčinu, ktorá sa dokáže s úsmevom a kamenným ksichtom tváriť ako neviniatko, pričom vnútri drieme diabol, ktorý len potrebuje správnu motiváciu... tak ako postava mi bola úplne ukradnutá. Jednotlivé scénky ako idú za sebou nemajú žiadnu logiku, príbeh tu dokopy skoro nie je... a je to len súhrn všetkého možného, čo sa tvorcom podarilo natočiť. Jediné čo z toho dostaneme sú nejaké väzby... a to je žalostne málo. Postupne začnú jednotlivé scénky aspoň trochu zapadať na miesto, no aj tak je to jeden neskutočný bordel, v ktorom len sledujeme krvavé efekty a vraždy, ktoré nemajú žiadnu pointu ani nič. Tento film v jadre nemá dôvod na to, aby existoval. Jeho výpovedná hodnota je nulová, prínos nulový a nepôsobí to ani ako dobrý nápad. Jedine fakt, že si Perlman a Marano spravili svoju robotu a dokázali niečo ukázať dáva filmu aspoň niečo... a fakt, že šialená Natasha Henstridge mi dáva dosť dôvodov na to, aby som povedal, že asi by sa mala radšej vrátiť do vianočných filmov. Hodnotenie: D- ()