Filmaři a herci ze seriálu Papírový dům se rozpovídají o tom, jak umělecky ztvárnili emoce jednotlivých postav během natáčení první půlky závěrečné řady. (Netflix)

B.Wilde

Zajímavý dokument, to zpracování se mi líbilo. Hlavně ty rozhovory s herci, i nějaké perličky z natáčení. Popravdě, bylo to snad i lepší než první půlka S5. ()

Arkagas1989

po fenoménu je tu další dokument, který nám přibližuje zákulisí seriálu, tentokrát ale zaměřený na postavy, na jejich tvůrce, ale i ztvárnitele. Tenhle dokument Vás vezme do jejich soukromí, do příprav na každé natáčení, do koloběhu vymýšlení scénáře přímo na scéně. Do hodin a hodin fyzických tréninků, které byly potřeba.  Ale taky Vám ukáže například to, jak 50 lidí pracovalo téměř rok na scéně, která stála několik milionů, jen proto aby se v seriálu ocitla na minutu a 32 vteřin. I o tomhle je totiž La casa de Papel. Ne vždy jde ale všechno po drátkácha i herci a filmaři jsou jen lidé. Spaní na place, vyčerpanost, nasranost, odhodlanost. Nic z toho tady nechybí.  Další skvělá záležitost, kterou by si neměl nechat ujít žádný fanoušek La casa de Papel. A nám už zbývá jen počkat si do prosince na ukončení 5.řady. ()