Konflikty? Těm se tenhle flákač vyhýbá obloukem. Pak se ale nečekaně spřátelí s nebezpečným zločincem, který se mu zničehonic nasáčkuje do života. (Netflix)

Marze

Krimos se nastehuje k introvertnimu nerdovi. Jde o neobvyklou kombinaci kriminalniho thrilleru a buddy filmu. Je to film o pratelstvi a o tom, jak se to nejlepsi z nas nas muze vynorit na nepravdepodobnych mistech. Je divatelny celych 90 minut, coz se o mnohych filmech neda rict. ()

Mamlas odpad!

Komorní drama o jednom debilovi v čepici a druhém s náušnicí. Film má 90 minut, z toho 5 minut se něco děje a zbytek je zaplácnut zbytečnými záběry a zejména nekonečným tlacháním těch dvou o kokotinách. Aspoň, že nebude dvojka, jediné pozitivum. (6%) ()

mdf

Zloděje s plným batohem peněz, kterého honí lidi,co jim peníze ukradl se se vnutí do bytu klukovi, který vůbec nevychází ven a tak začíná příběh, který kupodivu vůbec nebyl špatný.... ()

castor

Ukradne peníze a snaží se s nimi přečkat v bytě náhodného muže, který prakticky nevychází ven. Energický delikvent a úzkostlivý trouba. Nestandardní situace nakonec ovlivní oba dva. Jeden ukazuje druhému, jak správně dýchat, aby mohl někomu dát pěstí, společně kradou u sousedky jídlo, hulí trávu, debatují nad životními hodnotami a doufají, že večeře u dvojice kamarádek dopadne na výbornou. Nevím, zda si divák z těchhle „cenných“ lekcí, kdy jeden u druhého obnoví dávno ztracenou sebedůvěru, něco vezme, nicméně tenhle čas strávený s několika málo postavami nakonec i přes množství dialogů úplně špatný není. ()

Malarkey

Pro mě osobně hodně příjemné italské překvapení. Melancholická pecka o jednom zlodějíčkovi a povalečovi, jejichž osudy se protnou v momentě, kdy to oba nejvíc potřebují. Hodně mě zaujal začátek a konec filmu, které si vysloužili i samotnou čtvrtou hvězdu. Střed se vede víc v takovém duchu konverzačním, ale i to vlastně vůbec nevadí. Příjemné překvapení z Netflixu. ()