Kritika budoucnosti

(relácia)
  • angličtina Critique of the Future

Projekt Kritika budoucnosti si klade za cíl v každém díle divákům představit zajímavá povolání budoucnosti, a to s ambicí nadchnout a motivovat pro vědu co největší množství mladých diváků. Koncepce magazínu založená na moderátorském duu zkušených youtubových tvůrců Martina Roty a Patrika Kořenáře je v tomto námětu posouvá do poloh skeptika a optimisty, které dodávají zajímavý narativní rámec. (Česká televize)

5tipes

Nepříliš záživný pořad s velmi nevhodnými a hlavně nemastnými moderátory, jejichž rétorika a vůbec řečnické schopnosti i slovní zásoba jsou velmi omezené. Kvůli tomu jinak celkem zručně nasnímaný pořad velmi ztrácí. Slabinu vidím hlavně ve scenáristické stránce a přípravě. Myslím, že tento pořad zůstal pouze u dobrého nápadu. ()

Wiikii

Nooo, jakooo, Zvědátchoři, tedy Zvědátoři na ytb jsou lepší, protože tam není tak nucená vtipnost ve stylu Mikýře, která má zaujmout hlavně mladší publikum. Nýbrž, poněvadž, jenže mám rád Vědecké kladivo a Fakta vítězí, tak dám o jednu hvězdičku navíc a s doufáním, že se tento pořad trochu zlepší cašem. ()

MartinTerran

"Osmibitová" hudba mě vytáčí, to je pravé peklo. Po shlédnutí všech dílů jsem si na ni zvykl, ale pořád se mi nelíbí. Obsah dobrý, ale dost krátké na tak široké témata. Hodnocení: 60/100. ()