Vítejte v úžasném světě blondýnek, po kterých šílí doslova všichni chlapi. Vládnou světu modelingu i filmovému nebi, jsou krásné, jsou sexy a odolat jim je téměř nemožné, zvlášť když na vás jdou ty nejtajnější sexuální představy. Ale svět blonďatých krásek není jen o slastech. Co takhle monokl na hezké tvářičce? Nevadí! Jen trochu make-upu a skvělá image je tu. Když vám, ale váš terapeut řekne, že by chtěl držet vaše nahá ňadra, to už jde opravdu do tuhého... (oficiálny text distribútora)

Arsenal83

Niečo ako pokus o satiru v showbiznise, filme a modelkovskom svete, pokus nahliadnuť tam tým vtipnejším spôsobom a zároveň poukázať na rôzne praktiky, aké tam fungujú. Zároveň príde aj príjemná pointa, že aj keď v hlave máte dievčatá rôzneho kalibru, to najlepšie máte doma. Inak málo výrazný film, nie je tu scéna, ktorú by si človek zapamätal na dlhú dobu alebo navždy. ()

Olík

Tohle není zlatá mládež Hollywoodu, tohle jsou ti, kteří tvoří okraj showbusinesu a trpělivě čekají na svou šanci: Dva herci, dobří přátelé, jeden úspěšný, jeden o poznání méně, krásná blond modelka, která vlastně není ani trochu blond, její maskérka neustále obtěžována muži, odbavená dvojnice Madonny a spousta dalších svérázných postaviček. Inteligentní satira nezávislého režiséra Toma Dicilla se spoustou známých tváří. ()

rikitiki

Snímek jsem viděla poprvé už před lety, ale zanechal ve mně tak nesmazatelný dojem, že jsem si teprve v polovině druhého shlédnutí unuděně uvědomila, že tohle už znám. Je to krotká až bezzubá satira ze světa slavných a zejména těch, kteří se mezi slavné chtějí protlačit. Film neoplývá originalitou, ani vtipem, nemá silné scény, ani silné herecké výkony. Je to čiročirý průměr, který zanechá jen mlhavý dojem. ()

betelgeuse

Nezávislý film, který se chce líbit - je to nenáročná komedie se sympatickými hrdiny, krásnými ženami (nejen blonďatými), z exkluzívního prostředí (televize, film, videoklipy, fotomodelling) a se silně pozitivním závěrem. Průměrná záležitost a další důkaz toho, že hra na jistotu se většinou nevyplácí (film ve své době v kinech propadnul). ()

kleopatra

Jak já tenhle film miluju......Matthew Modine, který nechce hrát v telenovelách a tak čeká na svou příležitost jako pingl, jeho agentka Kathleen Turner, která v něm nevidí talent a dohazuje mu kšefty jako třeba křoví v klipu Madonny, jeho partnerka Catherine Keener obtěžovaná muži i svým psychoterapeutem, její učitel v kurzu sebeobrany Denis Leary, Bridgete Wilson - blondýnka, ale ouha! ne "opravdová" a za to jí dá její neurotik doma na kokos .... atd. atd. Co postava, to klenot a každý něco hledá. Třeba tu pravou platinu, kterou možná najde, možná ne, pro každého je OPRAVDOVÉ něco jiného ........ miluju tenhle film. ()

• Jméno postavy Bronsona Picketta Rubio znamená "blondýna" ve španělštině. (ČSFD)