Karel Vícha (V. Kratina) nezíská vytouženou vedoucí pozici a ani jeho teletníku se příliš nedaří. Navíc začátky Jiřího Vydry (J. Abrhám) s velkokapacitním kravínem nejsou lehké, svým přístupem si znepřátelí zaměstnance. A problémy na Vydru čekají i v osobním životě – žárlivý a hrubiánský údržbář Václav Stehno (M. Vašut) ho podezírá, že mu svádí manželku Verunku (V. Žilková). (Česká televize)

topi80

Z kravínů a teletníků se přesouváme směrem ke vztahovým záležitostem, což mě navzdory originálním charakterům všech aktérů moc nebere. Ale absolutorium si zaslouží dvojice Bohdalová - Vašut. Neskutečně odporná dvojka v tom nejlepším hereckém slova smyslu. ()

MrEddie

Na scéně se poprvé objevuje herec Pavel Nový. Vydra potkává Tikalovou, kterou na začátku vyhodil od zkoušky.Opět nasere Brzobohatého svým komentářem o správném chovu telat. Začíná vztah mezi Vydrou a Víchovou. Parchant Stehno znásilní Žilkovou. Krize manželů Víchových pokračuje. Vydru navštíví bývalá žena a nabídne mu místo v Praze. Všichni se můžou posrat z návštěvy papalášů v teletníku. ()