Eliška chtěla ukončit pomluvy a Sovu vyhodit, ale nedokázala to. Sama totiž cítila, že ho nechce ztratit. A že je Sova ochoten Elišce kdykoliv pomoci, to dokazuje i v této epizodě. Při příležitosti oslav výročí sňatku Eliščiny dcery Věry se sejde celá rodina a také Eliščin syn Vladimír (Vladimír Menšík). Oslava však bude narušena příchodem kontrolorů, kteří Vladimíra vyzvou, aby vysvětlil, kam zmizelo několik tisíc z fondu na podnikovou chatu. Eliška bude stát před úkolem sehnat do druhého dne pro syna peníze... (Česká televize)

Vesecký

Třetí díl - to je krásně napsaný příběh lásky matky k nelaskavému synovi, kterého dobře zahrál Vladimír Menšík. Na divákovi je, aby rozhodl, zda do průšvihu v podniku přišel jen lehkomyslností nebo peníze skutečně defraudoval... Zajímavá byla postava ztvárněná ušlápnutým manžílkem Milanem Machem. ()

Lykos

Téma je výborné, ale bohužel zde se plnou silou projevuje to, co dle mého názoru většině diváků na tomto seriálu vadí, a to je vypjaté herectví Olgy Scheinpflugové. Její plačtivé výlevy každých pět minut jsou prostě nesnesitelné. Bohužel takto reaguje i v situacích, kdy se jedná o nákup podkolenek. Velmi by mě zajímalo, jestli tímto způsobem hrála vždy, nebo až takto k stáru. ()

• V epizodě se objeví sada kuchyňského náčiní firmy Bahco. Firma byla založen v roce 1886 ve Švédsku. (sator)