*CARNIFEX*

Na kerého Krista to má desať epizód, v ktorých sa poväčšine tliacha o pičovinách, to by ma teda fakt zaujímalo. Ja neviem, čo to dnes majú všetci za jebnutý zvyk, odbavovať sa pri horor žánri prvkami pojebanej, unudenej drámy, ktorá jediné čo v kombinácii s týmto žánrom dokáže, je dokonale nasrať. Námet solídny, o tom potom. No osem hodín je totálna vražda a istým spôsobom aj strata času. Nie díky .. ()

Davies182

[Nedokoukáno a vracet se k seriálu nebudu] Dal jsem tomu šest dílů, protože byla chuť na nějakou hororovou TV show, takhle si ale teda strach a napětí v seriálu nepředstavuju. Spousta prázdného tlachání, kdy se absolutně neřeší gró a základní problém městečka, tj. jak a proč funguje, včetně ozbrojených výprav do lesa. Možná na tuhle část tvůrci čekali až do budoucna, ale já chtěl akční mystery horor už od začátku, a ne se k němu prokousávat skrze ubíjející soap operu. Jsou větší seriálové resty, sorry jako. [HBOmax] ()

Anderton

Milovníci Lost, Wayward Pines, ale možno aj filmov, ako Osada či Blair Witch Project by mali spozornieť a From si nenechať ujsť. Príliš nového síce neprináša, ale ponúka, zatiaľ, množstvo alternatívnych riešení toho, čo na obrazovke sledujeme. Myslím, že tu ešte viac ako inde platí, že pokiaľ vás takého mindfuck hry bavia a radi sa necháte dlho ťahať za nohu, tak si seriál obľúbite, ak naopak očakávate rýchle odpovede na pokladané otázky (nič proti, viď rýchlo odkryté karty vo Wayward Pines), tak sa mu radšej oblúkom vyhnite. ()

elanius

Profi odvedená prácička. Harold Perrineau výborný, parádny casting. Jasné, je to ťažký ripoff Lostu, ale postavy sú fajn, dej a príbeh podľa mňa dostačujúci. A prísľub do ďalšej série je slušný. Zabavil som sa o dosť viac ako pri Last of Us napríklad. O chvíľu začína pokračovanie a druhá séria asi rozhodne o osude celého seriálu. (8/10) ()

BROKEN_

Jako fanoušek Ztraceni jsem si první sérii užil. Mám rád mysteriózní věci. From má dobře vykreslené postavy a děj samotný na záhadném místě odkud není úniku a kde na vás v noci čeká vaše největší noční můra jsou slušně odvedený. Jenom je to oproti Ztraceni mnohem slabší podívaná. V poslední desáté epizodě se divák musí připravit na to, že odpovědi pravděpodobně nedostane a místo toho vás tvůrci budou lákat na další řadu. Já to čekal a nebyl jsem zklamaný, naopak chci další sérii. Převládá ve mě více pozitiv než negativ a proto ve finále dávám seriálu zatím 4 hvězdy a to z toho důvodu, že se těším na další řadu, která pokud bude rozhodne o mém hodnocení. 6-7/10 Více zde: recenze :-) ()

Mrazojr

S1 - Veľmi príjemné pozeranie. Divák si pomerne rýchlo dokáže nájsť postavy, ktoré má rád a takisto sa veľmi rýchlo sa vžiť do situácie postáv. Čo je u mňa malé + je to že seriál odpovedá na otázky, ktoré si v priebehu môžte položiť ako napríklad odkiaľ majú elektrinu alebo jedlo. ()

filzip

Tak a teď mi někdo sem napište, co se vám na tom seriálu líbí? Musím říct, že já jsem milovník horrorů a i seriálových, ale tohle je jako co? Kde je nějaké napětí? Akce?  Jen se tam pořád mele hubou… takže nuda a děs. napětí 0% , akce 15%, mletí hubou 100% takže =nuda ()

ondyGAMESTV

Nechápu jak to, že jsem se o tomto skvostu kinematografie nedozvěděl dřív, a taky, že není tak oceněný, jak by měl být. Můžu říct, že zajímavější, ať už seriál či film, jsem jakživ neviděl. Tvůrci vytvořili nepředstavitelně skvělou mysterióznost, kde si divák řekne, že to už více šílené být nemůže, a nejednou se objeví zcela jiná věc, která je ještě šílenější. Místo sázení na trapné jumpscary, co se v dnešní době používají pro hororový žánr skoro všude, je tu úžasná atmosféra, která vás vtáhne do děje, nechá ve vás obavy, a navnadí vás na to, co se bude dít dál. To nejlepší, co však atmosféra spolu se skvělým vykreslením postav dělá, je to, že vám na nich záleží, což se dnes vidí poměrně málo 🛣 100% (recenze z 06.05.2023) ()