Harry Potter: Bradavický turnaj čtyř kolejí

(relácia)
  • USA Harry Potter: Hogwarts Tournament of Houses

V tomto speciálním čtyřdílném pořadu se při příležitosti 20. výročí uvedení prvního filmu o Harrym Potterovi představí fanoušci kouzelnického světa, kteří dostanou šanci prověřit své znalosti a získat trofej pro vítěze Bradavického turnaje kolejí. (HBO Europe)

filmmovier

Jasně, je to strašně debilní hovadina. Tomu, že jsou soutěžící vybráni náhdoně lze jen stěží uvěřit (diverzita) a to umělé natahování, kdy tito soutěžící dělají, jak strašně moc přemýšlejí nad otázkami a logicky se dostávají k jediné správně odpovědi i když je jasné, že ji od začátku znají, je taky mimořádně trapné, obzvlášť, když ty otázky jsou naprosto triviální. Ovšem Helen Mirren byla jako moderátorka výtečná, prostředí a lá Bradavice bylo taktéž super, návštěvy herců potěšily a hudba byla taky fajn. Otázky, kdy soutěžící hádali správnou rekvizitu, byly nečekaně hardcore. Jako fanouška HP mě to bavilo, ale to zpracování je vcelku mizerné, takže objektivně 40%, jako fanoušek musím dát dvakrát více. ()

Malarkey

Sic je mi Helen Mirren líto, že se v Harry Potterovi neobjevila, tohle je fakt průser. Otázky, u kterých je snad vtip, že se jich na to někdo ptá. Soutěžící, kteří asi byli vybíráni ne pro jejich schopnosti, jako spíš pro to, jak vypadají. V Anglii asi dobrý, u nás o ničem. ()

Shakers

Priznám sa, že ma to moc nelákalo podľa ukážok a zo začiatku som to mal chuť vypnúť, ale čo nespravíte pre svoju milovanú polovičku, ktorá to chce vidieť že ? Tak som to teda dopozeral celé a aj keď vizuálne je to pekne spracované, zaujímavé otázky nechýbajú, hostia potešia, v samotnom výsledku mi to prišlo akési nemastné neslané, povedal by som až nesympatické a afektované. No pokiaľ ste veľkým fanúšikom Pottera je tu riešenie. Zoberte si papier a pero a zapisujte si odpovede a body, potom to zabaví nie len vás, ale celú vašu obývačku ;) 65% - 3* ()

filmfanouch

Soutěž primárně určená pro Potterheady je pro ně až příliš triviální. Pro nezasvěcené, kteří by vůbec nechápali pojmy jako famfrpál nebo mozkomorové by šlo naopak o mission: impossible soutěž.  Podivnost existence této reality show nezachrání ani GILF Helen Mirren. ()

MikeCool

Řadím se mezi velké fanoušky Harryho Pottera, ale na rozdíl od ostatních Potterheadů jsem tuhle tematickou televizní soutěž neodsoudil k odpadovému dnu. Samozřejmě záleží, z jakého úhlu pohledu na to koukáte. Ano, ta strojenost průběhu soutěže je bijící do očí, ale já byl více než nadšený, že jsem si mohl formou různých otázek a kvízů procvičit a porovnat své vědomosti ohledně světa HP, navíc obohacený příjemným vizuálem. ()

TheEvilTwin odpad!

Tak tohle je ultimátní cringe, který jsem chtěl vypnout dřív, než jsem se dostal do 10. minuty. Absolutně trapně strojená soutěž, která je předem předehraná, otázky jsou nezajímavé, moderátorka i soutěžící jsou ztělesnění veškeré korektnosti ve všech ohledech a i já jakožto celkem fanoušek Pottera jsem měl chuť si zaběhnout pro kyblík na zvracení, protože tohle se fakt nedá. America strikes again. ()

Rocky88

Kvíz jako takový může být pro fanoušky zajímavý, ti ostatní při poslouchání otravných individuí a díky trapně naskriptovaným dialogům umřou. ()

M.i.k.e

dal sem dva díly v naději, že se to celé někam posune.Neposunulo a nebyl důvod se dívat na další díly.Samotné kvízy nejsou špatné, ale ta omáčka okolo moc zábavná není...40% ()

Motinski

Koncept bol celkom fajn, prevedenie ale tragické. Že na toto nahovorili takú kapacitu ako Helen Mirren mi je záhadou. Po prvej časti som si hovoril, okej, nič moc ale dá sa. Skúšať sám seba z otázok o Harry Potter ságe ma bavilo, no ako bežal čas, chyby bili do očí. Celá show pôsobí na silu. Ajkeď je spracovaná odľahčenou formou, nič tu nie je vyslovene sympatické. Všetci zúčastnení sú neprirodzení, trápni a všetky pokusy o vtip vyšli na zmar. Ako úplne odpadnú záležitosť to nevidím, čakal som ale niečo iné. No a hlavne si nepúšťajte slovenský dabing. Nič horšie som dlho nezazil a keď ešte raz budem počuť ako niekto hovorí madam Helen, vytočím sa. ()

finy_cz odpad!

Mám sice příběh Harryho Pottera rád, ale tohle je úplně totálně zbytečná ztráta času. Nevím, jaké je poměrové zastoupení afroameričanů a gejů v USA, ale z tohodle výblitku moderní doby přímo čiší, že jsou bílí heteráči v USA v menšině. Tak strašný tlak na korektnost jsem už dlouho neviděl. Bylo mi z toho na blití. A nejvíc z toho, že je to z USA, takže „kámen mudrců“ byl samozřejmě „čarodějův kámen“, což mi vadí už od té doby, co to nějaký majitel knihkupectví vymyslel za zády Rowlingové. Nedoporučuji nikomu pouštět si ani první díl. S tímhle HBO šláplo do ho*na. ()

borec999

Otázky sú príliš ľahké, súťažiaci príliš premotivovaní a celé spracovanie preafektované. Harry Potter je moje detstvo, večná srdcovka, knihy aj filmy mám naštudované od A-Z ale toto sa proste nevydarilo. A aj napriek tomu, že mám Helen Mirren veľmi rád, musím konštatovať, že na moderátora takejto relácie by sa viac hodil niekto spätý so sériou, ktorý by tomu dodal viac HP atmosféry,nostalgie a možno aj občas prihodil nejakú pikošku z natáčania. 40% ()

Ledkodlaq

Samozřejmě jsem fanda světa Harryho Pottera, nicméně toto je předramatizovná Americká rádoby soutěž. Ten odporný ala Big Brother styl musí prostě nacpat všude. Budu se přesto dívat dál, snad uvidím další herce z HP, ať už více či méně oblíbené. Dále, ač proti Hellen nic nemám, bylo by přece jen lepší, kdyby soutěž uváděla nějaká osobnost z filmu, možná by dokonce byla i levnější :) ()

.baris.

Polibte mi kapsu s nějakou hyperkorektností, kdo chce, ten ji uvidí všude, stejně jako kdo chce, hledá všude, co by mohlo být nekorektní a nevhodný. Mně se to líbilo, i když teda je fakt, že se z toho dalo vymačkat o dost víc, občas to postrádá spád a některé otázky byly až směšně jednoduché, ale jiný byly fakt těžký, a to mám Harryho načteného a nakoukaného tam i zpátky pětkrát. Za mě spokojenost a jediný, co mě štve, že jsem tam nesoutěžila já, protože bych všechny porazila levou zadní. Možná kromě toho staršího mrzimorskýho pána, to byl borec. ()

xmatysekx

Vlastně vůbec nerozumím k čemu to existuje... otázky nebyli ani tak o znalostech Harryho Pottera jako spíš náhodný věci z filmu - jakej gauč měli? Kdo to má jako vědět? a fascinuje mě to 'náhodně vybraní soutěžící' = homosexuál, černoška, senior... chyběl mi tam někdo disabled, ale to předpokládám bylo v dalších dílech. Haha. ()

Tunri

To je tak korektní, nahrané, scénářové a otravné, že je mi z toho na nic. Přitom kulisy jsou skvělé a myšlenka dobrá. Výhodou reality TV je, že je levná na výrobu. Takže obyčejní lidé hrají, že to nehrají, a navíc rovnou můžou být i zástupci většiny menšin. Mohli by vybrat náhodně, mohla to být soutěž plná (dětské) radosti. Tohle je cringe jak hovado. Takhle teď asi budou vypadat nové vědomostní pořady. ()

fixaman

Místní komentáře jsou vážně na zvracení. Takové to “nevadí mi gayové ani černoši, ale jestli mi ty buzeranty a negry budete cpát do televize, tak to je radši pošlete do plynu”. Přitom ve skutečnosti to byla úplně pohodová soutěž a jako fanda Harryho Pottera jsem si ji užil. Kdybych měl něco změnit, přitvrdil bych asi jen v obtížnosti otázek v první polovině pořadu. A vybral bych možná někoho jiného pro roli moderátora, protože Helen je kapku prkenná. Další díly si ale i tak dám s chutí :-) ()

Dm1tr1j

Veľmi americky afektované, asi to točili tí istí čo aj tú stretávku... Každopádne tu sa človek aspoň kus precvičí z trivie. ()