Frank Morrison (John Travolta) měl problémy s alkoholem, a tak není divu, že jeho ženě Susan (Teri Polo) povolily nervy a rozvedla se s ním. Žádné sliby a ani silná vazba na dospívajícího syna Dannyho nepomohly. Malý Danny se se situací vyrovnává po svém. Stane se z něho rebel a problémy následují jeden za druhým. Rodinné drama vyvrcholí ve chvíli, kdy se matka znovu vdá za záhadného fešáka Ricka (Vince Vaughn), který požaduje absolutní kontrolu nad vším a nad každým v rodině. Danny zjistí, že jeho otčím je ale pořádný hajzl a vrah... A ten nepotřebuje svědka... (oficiálny text distribútora)

McLushi

Malý svědek mi velmi zpříjemnil většinou nudný nedělní večer. Přišlo mi to napínávé ikdyž děj byl chvílemi předvídatelný. Obsazení herců mě velmi zaujalo a záporák (zlý otčím) byl v podání Vince Vaughna vynikající. John Travolta jako osamělý otec vyhovoval a Teri Polo v roli atraktivní matky mi taky seděla. Nevím co dále dodat. 70% ()

Lyžař

Ja a John Travolta, to je holt tezky. Ja ho mam proste rad. Tenhle film neni nicim vyjimecny. Neni. Protoze mam rad i V. Vaughna, cely film utekl, aniz bych koukal kamkoliv jinam. To se casto nestava. Pointa z filmu dycha uz od zacatku, to ale nicemu nevadi. Presne tohle jsem potreboval. Zadnou prekombinovanou, cenama ovencenou, blbost. ()

malylada

Taková oddychová jednohubka, u které člověk nesmí moc přemýšlet. Nic převratného nečekejte, Malý svědek nijak nevybočuje z průměrných thrillerů a dodržuje 90kový koncept. Na druhou stranu to rychle utíka, příjemná stopáž a vlastně jsem se docela bavil. Travoltu a Vaughna mám v těchto polohách rád.......65% ()

castor

Neurazí, ale svým béčkovitým námětem ani zdaleka nenadchne. Hvězdně obsazený thriller čerpá z tak provařených klišé, až to i dvojici Travolta x Vaughn musí být jasné. Z možné dobře rozehrané šachové partie s originálními odbočkami ale vyšel jen prabídný thriller, u kterého ani v nejmenším nelze věřit, že stál 75 milionů dolarů!! ()

Jino

No tak tohle je thriller pro nenáročného diváka. Karty jsou už rozdané prakticky od začátku. Žádné velké dějové zvraty se nekonají, film je plný klišé, které ale budete schopni strávit díky hollywoodským hvězdám jako jsou John Travolta nebo Vince Vaughn. Celková stopáž příjemně uteče a pro nedělní deštivý večer přijde Malý svědek vhod. 50% ()

• Film byl třikrát upraven kvůli sprosté mluvě a násilí a vysloužil si rating PG-13 od MPAA (děti mladší 12 let mají na film doprovázet rodiče). Obsahuje mnoho scén, kde je zřejmě možné vidět i slyšet dabování sprostých slov. Celkem 23 minut filmu bylo editováno v době, kdy byl dokončen finální střih. (orkadimenza)
  • Natáčelo se v Severní Karolíně v USA. (orkadimenza)