Je tu Silvestr roku 1928 a na Broadwayi se konec roku slaví ve velkém stylu. Harriet MacKyle, která patří k místní smetánce, pořádá večírek, na jaký se hned tak nezapomene. K pozvaným hostům patří také Feet Samules, který chystá na první den v roce transakci, aby získal krásnou showgirl Hortense. Její sny se však ubírají jiným směrem než jeho. Na party má přijít také hráč Regret, který má raději koně než svou přítelkyni Lovey Lou. Zato policejní inspektor McNamara stráví noc ve službě, protože musí chytit vraha Marvina Claye. Za svítání však on i všichni obyvatelé zjišťují, že během posledních hodin uplynulé noci se toho hodně změnilo (oficiálny text distribútora)

kaylin

Takový modernější noir film, který je hozen do komediálního ladění, ale je tu problém, že to moc vtipné není. Člověka zarazí plejáda celkem dobrých nebo rovnou skvělých herců a skutečnost, že z tohoto potenciálu nebylo v podstatě nic vykřesáno. Nezábavné komediální drama, které není tak drsné, jak by chtělo být. ()

Stegman

Příjemně melancholická komedie s trochou detektivky, místy mi to připomnělo styl Woodyho Allena. Je tu plno zajímavých postaviček, od mafiánského bosse (Rutger Hauer) až po dobráckého pokerového hráče Tlapku v úžasném podání Randyho Quaida. V atmosféře Ameriky 20. let se tu jejich osudy proplétají tak hezky, že jim zkrátka musím dát 4 hvězdičky. O atmosféru tady ostatně jde především. ()

Terva

Scénář : Howard Brookner, Colman deKay. Kamera : Elliot Davis. Hudba : Jonathan Sheffer. Velmi lehká komedie, spíše drama. Moc jsem se nesmál. ()