silentname

Tento film ma síce zaujal svojim kreatívnym názvom, no inak si myslím, že zatiaľ ide o jeden z najhorších vianočných filmov tohto roka. "The Nine Kittens Of Christmas" je neskutočne rozbitý, gýčovitý a patetický film, ktorý sa skladá z 80% nudy, 10% mačiatok a 10% dobrých nápadov. Musím povedať, že ak dokážete dať kocúrovi nášho hlavného hrdinu viac charakteru ako jeho ľudskému pánovi, tak ste to skutočne pokašlali. Plus najlepšie časti filmu pôsobia, ako keby boli napísané pre úplne iný film, ktorý ale ostal nedokončený. Prečo si to myslím? Lebo keby sme to z filmu vyhodili, nič by sa nezmenilo. A napriek tomu to je podľa mňa najzaujímavejší element celého filmu. Úprimne, tá zbytočná story s adventným kalendárom mala viac srdca, než všetko ostatné. Je tu ešte pár dobrých postáv ako napríklad Sam a Gabi a je tu pekná časť s reštaurovaním starej dodávky, no to sú asi dokopy všetky elementy, ktoré ma bavili. Hlavná love story je neskutočný gýč, ktorý je ešte k tomu zakončený tak neskutočne pateticky, že mi prišlo z toho celého zle. Tento film ma nudil a otrávil. Takže úprimne, neodporúčam pozerať. Ani náhodou. Nezachránia to ani zlaté mačiatká. Hodnotenie: D ()