Ohlédnutí za rokem 1992 včetně vyhlášení nejúspěšnější desky roku... V pestrém kaleidoskopu melodií televizní Galahitparády z roku 1992 mj. uslyšíte: "Léto měsíců", "Černí andělé", "Skrblík", "Playboy", "Podvod", "Až jednou", "Průša", "Láska, necestuj tým vlakom". Zpívají František Moravec, Pavol Habera, Jan Nedvěd, Ladislav Křížek, skupiny Lucie, Wanastowi Vjecy, Shalom, Team a Kabát. Pořad písňových hitů počátku devadesátých let minulého století moderují Martin Hrdinka a Brigita Zlámalová. Pořad je netradičně uveden jako Bakalářská povídka, leč vzápětí se promění v Galahitparádu. (Česká televize)

Big Bear

Náhodou jsem se dostal k tomuto záznamu a fakt neuvěřitelná věc :-). Tehdy se prostě do hitparády dostalo vše, takže v žebříčku umístěných je Habera, Nedvědi, Tři sestry, Zmožek, Peterka, Shalom...  Fakt mazec. :-). No jo, takový byly devadesátky. Ale lhal bych, kdybych tvrdil, že z některých písniček napři Lucie či přiznávám i Shalomu na mne něco z těch dob nedýchlo. Vzpomínky jsou mrchy a hudba je umí sakra barevně vyvolat... Ale jako pořad je to celé spíše hrůza. * * ()