Silvestrovský pořad plný hitů roku 1991 je rámován jednoduchým dějovým rámcem, v němž M. Hrdinka a M. Bočanová někoho hledají… Na úvod zazní klipy "Rehradice" a AG Flek, "Skončil flám" a Žentour, Evropa 2 a "Jsme sami doma", "Tak mi to teda nandey" a Wanastovi Vjecy. Seznámíme se s žebříčkem 20 nejprodávanějších domácích LP desek za rok 1991, vítězem byla skupina Kreyson – album "Anděl na útěku". Zazní skladba "Nejde vrátit čas" v podání skupiny Kreyson a L. Křížka. Výčet 10 nejprodávanějších zahraničních LP desek, vítězem byla skupina Roxette a její album "Joyride". Klipy skupiny Team "Držím ti miesto", Lucie "Dotknu se ohně". Vítězem žebříčku je Team, Pavol Habera a píseň "Je to ho hviezdach". Ve finále se všichni sejdou na mejdanu, kde M. Hrdinka a M. Bočanová zpovídají muzikanty K. Kryla, P. Haberu, K. Gotta, L. Křížka, ale i zástupce hudebních firem. Ještě zazní Oceán a píseň "Naděje" a závěrem klip skupiny Vltava – "Prasátko". (Česká televize)

slunicko2

Pěkná hudba a sexy zpěváci. Jó, to byly časy... 1)  Rozmarnou vzpomínku na pěknou hudbu a sexy (většinou) interprety kazí jen hloupé, věru, otázky jinak ale profesionálního medvídkoidně přitažlivého 25letého Martina Hrdinky na afterparty. Když už ho očividně nechtěl poslat rovnou do prdele, ozval se alespoň Karel Kryl poté, co zjistil, že Hrdinka neumí ani oslovovat pátým pádem. Ach jo..._____ 2)  Jmenujme alespoň pár přitažlivých kluků: 29letý Janek Ledecký, 24letý Robert Kodym, 28letý Ladislav Křížek, 29letý Pavol Habera. ()