Winderyx

No co dodat asi pokud nepřekvapí poslední díl a neserve nám trenky dolů. Tak 4 díl bude asi ten jedinej na kladné hodnocení. Problém  je , že ta černošská propaganda v 1 až 3 díle vás nasrala, ale aspoň to ve vás něco vyvolalo tenhle ten díl za mě naprosto nejslabší nevyvolal nic průjem nic prostě nic. Skoro hodina o ničem , ale , že o ničem už nudné flashbacky kdy ty flashbacky vás aspoň nadchly nějakou akcí tady v téhle epizodě si už vlastně ani nelámali lámat hlavu s nějakým smysluplným dějem. Prostě zadrží člověka zajdou k němu dom kde najdou skoro půl míče doslova v normálním domu a nejhorší na tom, že tohle to byla jediná věc co se stala. Naprosto nudnej díl a když u toho usínáte tak vám na posledních 5-7 minut dají další porci moderní černošské propagandy jak je každej černej kriminálník vlastně hodnej člověk no hnus naštěstí to končí, ale tímhle tím serialem nějak u skončil i Bernthal , že se k tomuhle svinstvu vůbec přidal. ()

Trevor

Vykazovanie neexistujúcich služieb či nadčasov, také veci sa diali ale už nedejú, dnes a zajtra už budú mať policajti strach zasiahnuť aj keď uvidia stádo aromákov znásilňovať 16 ročnú dievčinu, či chlapca, lebo aj to je už in a radšej sa budú pozerať bokom aby ich neobvinili z rasizmu...chorá doba, choré bolo ajto čo si tým okolo Jenkinsa dovoľovaľ. 7 zo 4.000 policajtov v Baltimore bolo skorumpovaných,no spoločnosť obviňuje všetkých cajtov. Chorá doba. Rasistická vsuvka v podaní afroameričanov v závere chýbať nemohla. ()

BIG.NINE.CF

Po nášláplé minulé epizodě a hereckém koncertu Jona, přišla tahle nuda. Jako ona se ta kancelářská práce musela vysvětlit, ale nemuseli s tím zadřít celou epizodu. Takže jednoduše - málo Jona, málo hvězdiček... ()

Necrotongue

Předchozí díl mapoval nezákonné počínání Wayna Jenkinse, měl spád a bavil mě mnohem více než pátá epizoda, v níž se na můj vkus až příliš debatovalo na téma lidských práv. Ne, to jsem napsal špatně. Lidská práva se týkají všech lidí, tady šlo jen o práva BLM komunity. Mně ten scénář přijde zvláštně vtipný; jasně, policisté zneužívající svou pravomoc jsou pro mě jen o něco menšími šmejdy než flanďáci, kteří mají až příliš blízký vztah k ministrantům, přičemž se taky zaštiťují jistou mocí, ale mate mě, že se při neoprávněných prohlídkách u poctivých, nevinných, černých mladíků tak často našly zbraně a drogy, aniž by jim je někdo podstrčil. Ale takovými prkotinami se jistě zabývám jen proto, že jsem potenciální bílý otrokář, člen Klanu a čert ví, co ještě. / Poučení: Když už v něčem jedeš, měl by sis to umět zdůvodnit. 3*- ()