Dark Cloud

silentname

Chceli ste niekedy vidieť nudnejšiu verziu filmu "Dôverný Nepriateľ"? Pretože to je jediná možnosť ako si toto budete schopní užiť. "Dark Cloud" je totiž v jadre jeden pomalý, nudný, zdĺhavý film, ktorého koniec pôsobí ako vyslobodenie. Konečne môžete vypnúť telku a ísť robiť niečo zmysluplnejšie. Neviem či to malo reálne vypáliť takto, no počas prvej polovice som len chcel, aby sa už začalo niečo konečne diať... a keď sa reálne niečo diať začne, tak som ani na sekundu nemal pocit, že by som videl niečo zaujímavé alebo inovatívne. Ak Karel Janák dokázal natočiť lepší film a oveľa pamätnejší, tak ste skutočne niekde urobili chybu. Vizuálne je to nuda, atmosféru to dokopy žiadnu nemá a scénky sú miestami strašne odfláknuté. Prečo teda nejdem rovno na svoj najnižší rating? Neviem. Možno pre ten finálny zvrat, ktorý nie je najhorší a možno pre fakt, že aj naša umelá inteligencia urobí jednu taktickú chybu. Nehľadajte dôvody prečo to pozerať. Práve som vám dal kopec dôvodov prečo nie. Radšej si zapnite "Dôverného Nepriateľa." A ak ste ho videli, tak si pozrite niečo iné. Ale toto nie. Hodnotenie: D- ()