Show se uskutečnila 7. září 1997 v Louisville Gardens (Louisville, Kentucky). Na kartě se sešlo sedm zápasů.
1) Brian Pillman vs. Goldust
2) Brian Christopher vs. Scott Putski
3) Crush vs. Faarooq vs. Savio Vega
4) El Torito vs. Max Mini
5) The Godwinns vs. The Headbangers vs. The Legion of Doom vs. Owen Hart & The British Bulldog (WWF Tag Team Championship)
6) Bret Hart (c) vs. The Patriot (WWF Championship)
7) Shawn Michaels vs. The Undertaker (TheSpearCZ)

Nix

Takhle, na to že to má skoro 3 hodiny, tak je to bohužel slabší ze série In Your House. Začne to ale celkem dobře, Goldust vs Pillman má celkem grády a zajímavý momenty občas. Pak je souboj, který jsem trochu nepochopil a to Putski vs Christopher, nejen, že mi nic neříkali tihle wrestleři, ale ani jejich výkon neoslnil, i když to skončilo zraněním. Pak je ale Thriple threat match Vega vs Faarooq vs Crush a to bylo zajímavý. Čekal jsem to horší, ale tento zápas i když byl více technickej, měl dobrej průběh a nenudil. Pidi mužíci a Fatal Four Way tag team byl přestřel vedle. Oba zápasy byly hrozně nudný a opravdu nezajímavý. A pak už hlavní dva eventy: Patriot vs Bret Hart. No nevím proč USA vs Canada dostala takový zastoupení, ale i přes techniku to fakt byla nuda. Ale vše zachránila dvojice, která to prostě umí spolu Undertaker vs Shawn Michaels. Tady začíná hon na Michaelse a odplata, která bude dále pokračovat a tolik rozbitejch rozhodčí jsem ještě neviděl. Tohle bylo supr, jenže 2 zápasy a jeden trochu dobrej to prostě celé nezachrání. Ale poslední zápas doporučuju, protože ten kdo ví co bude pak následovat, tak aspoň uvidí zrod toho všeho. A ten kdo ne, ať se mrkne a překvapí, stojí to za to. ()