Protančené Vánoce

(TV film)
  • USA Dancing Through Christmas

NikiVai

To bylo tak sladké, že ordinace stomatologů musí praskat ve švech. Ale sladké a Vánoce k sobě patří, takže to skvěle zafungovalo a já si film maximálně užila. Celkem povedený romantický příběh. ()

silentname

"Dancing Through The Snow" je pre mňa prekvapivo veľmi funkčným, dobre napísaným a dobre zahraným príbehom, ktorý má v sebe presne potrebnú romantiku, uveriteľnosť a šarm na to, aby som to tvorcom zhltol. Keby som hodnotil príbeh sám o sebe, tak je to opäť klasická romantika, akú poznáme. Bez nejakých väčších alebo menších zvratov. No čo veľmi pomáha je prevedenie týchto momentov. Vďaka dialógom, ktoré nešuštia papierom, úprimným reakciám zo strany našich oboch protagonistov pôsobí ich láska veľmi skutočne a tie romantické momentky ako spoločný piknik alebo tanec fungujú bravúrne. To iskrenie je tam medzi nimi. A nikto im ho nezoberie. A ten konflikt (ktorý vieme, že príde) nie je neúprimný a je vidno na oboch, že ich to všetko veľmi trápi. A vďaka tomu má film aj emocionálny dopad, ktoré tieto TV projekty vždy najviac potrebujú a najviac im chýba. Takže myslím si, že ak máte radi tieto oddychové filmy, tento je podľa mňa jeden z tých lepších. Hodnotenie: B+ ()