Šaty, rtěnky, sex – to je Eva, mladá, velmi úspěšná právnička. Každý den se potýká se svou chladnou houževnatostí na jedné straně a zároveň je vystrašená svojí zranitelností na straně druhé. Je na vrcholu své kariéry, a vypadá to, že bude jmenována soudcem. Všechno jde podle plánu až do chvíle, kdy je její sestra, Mad, která je kleptomanka zatčena. Eve odcestuje do města, kde Mad žije, aby jí v těžké životní situaci pomohla...Během této doby Eve zůstává v sestřině bytě, kde potkává dívku, která má velké problémy sama se sebou a bojuje se svými začínajícím projevy ženskosti… (oficiálny text distribútora)

conery1

Tilda ma zaujala ako padlý anjel v " Constantine. " Ani muž, ani žena, ako správny bezpohlavný anjel. Tu jej k ženskosti tiež veľa chýbalo, ale o to teraz nejde. Zahrala si " obeť " spoločnosti, spolu so svojou sestrou, jej dcérou...Kariéra, postavenie, drahé, štýlové veci a láska niekde na konci. Rodičovská, súrodenecká...akú len chcete- proste chýba a bez nej človek nemôže byť šťastný." Zvrhlosti spoločnosti " by vystihoval snímok lepšie. ()

Aluska88

Tilda Swinton je velmi zajímavý zjev. Zde mi přišla asi nejvíce "ženská" ze všech filmů, ve kterých jsem ji dosud viděla. Pod tímto pojmem se skýtá mnoho možností projevů ženskosti a Tilda tady jeden předvedla. Dokonale ztvárnila svou postavu pracovně vytížené, chladné, nadržené a lesbicky zaměřené ženy. Ženy, která líčí své úzké, přísné rty tmavou rtěnkou, nechává na ramena volně splynout své tmavě zrzavé vlasy, klape vysokými podpatky a zaujme bílou pletí s nepřístupným výrazem. Scény jsou velmi odvážné a děj zajímavý. Jako krásný doplněk zapůsobila Pavlína Pořízková, ač mi chvíli trvalo, než jsem ji poznala. Snímek s líbivým a pozorností poutajícím názvem však neobsahuje ani zdaleka tolik zvrhlostí či úchylek, kolik si pod jeho názvem možná představíte. I když, pro někoho už tolik ukázané odvážnosti může být příliš. ()

lskala

Hodně zajímavej film. Necelá první polovina je skutečně perverzní dle názvu filmu, ale pak se z toho vyklube vcelku solidní psycho. A navíc jsou ve filmu k vidění hodně zajímavé věci : "nejdrsnější dozorce v historii Shawshanský věznice" (znalci budou vědět) líže a holí p.ču Bílé čarodějce ze zamrzlé Narnie a Jedna ze Zoufalých manželek ukazuje svá krásná prsíčka. 65% - 3*** ()

Enšpígl odpad!

Žena nakupuje rtěnku, žena uvažuje, žena povídá, žena ve spodním prádle, žena si jí nechá vyholit od chlapa. No ženský fuj, že Vám není hanba bejt takhle zvrhlý !! ()